خرید بلیط هواپیما در کمترین زمان

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما , خیلی از مسافران محترم درباره بهترین زمان خرید بلیط هواپیما سوال می کنند. توجه داشته باشید که خرید بلیط هواپیما یک شگرد و روش است و هر فردی شاید نتواند آن را به طرز درستی انجام دهد.

این شگرد با تجربه به دست می آید و شما برای خرید بلیط هواپیما باید در دفعاتی که اقدام به خرید بلیط هواپیما می کنید با تیزبینی و دقت عمل کنید و اگر اشتباهی در این مرتبه داشتید سعی کنید آن را در دفعه بعدی جبران کنید. اینگونه با کسب تجربه می توانید رفته رفته در بهترین زمان خرید بلیط هواپیما خبره تر شوید و زمان دقیق خرید بلیط تان را تشخیص داده و اقدام به خرید کنید.

دقت کنید که تعداد کمی از شرکت های مسافرتی و سایت های فروش بلیط هواپیما به همه ساعات پروازها دسترسی دارند، شما برای اینکه در خرید بلیط هواپیما مهارت به دست بیاورید باید این ساعت ها را پیدا کرده و به دقت هر یک از آنها را بررسی کنید. در این نوشته سعی می کنیم این شگردها و روش ها را با هم مرور کنیم.

اگر نگاهی به گزارش های شرکت های هوایی بیندازید متوجه خواهید شد که زمان هایی خاصی برای رزرو بلیط هواپیما قبل از پرواز وجود دارد. به راحتی می توانید آخرین رزرو بلیط هواپیما را از این فهرست ها استخراج کنید. اما باز سوال اصلی به قوت خود باقی است. چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما مناسب تر است؟ به نظر ما بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما در میانه هفته است.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

در این روزها اقدام به خرید بلیط هواپیما بکنید

پس اولین شگرد این است که بلیط خودتان را در اواسط هفته خریداری کنید و آن را به روزهای پایانی هفته نگذارید که روزهای پرمسافر و شلوغی هستند. همچنین در این روزها قیمت های بلیط هواپیما نیز افزایش می یابند. همچنین زمان دلخواه تان را برای سفر از دست می دهید.

پس این شگرد را همیشه به یاد داشته باشید و آن را به عنوان یک قانون برای خرید بلیط هواپیما حفظ کنید. تا می توانید خرید بلیط هواپیمای خودتان را به روزهای پایانی هفته نگذارید و در وسط هفته که بلیط ارزان تر و منعطف تر است دست به خرید بلیط هواپیما بزنید.

از بهترین جاهایی که می توانید قیمت بلیط شرکت های هواپیمایی را به دست بیاورید، شبکه های اجتماعی است. شبکه اجتماعی سایت و شرکت فروش بلیط آنلاین را عضو شوید و از آخرین خبرهای لحظه ای در آنجا باخبر شوید. توجه کنید که در این مرحله اقدام به خرید بلیط هواپیما نکنید فقط اطلاعات جمع کنید و منتظر زمان مناسب برای خرید باشید.

در صورتی که در زمان پرمسافری اقدام به خرید نمی کنید پس دست نگه دارید و فقط همه بلیط های گزارش شده را با دقت بررسی کنید. اما اگر در روزهای پرمسافر مثل ایان نوروز و تابستان می خواهید بلیط هواپیما بخرید، بهترین زمان برای شما یک یا دو ماه قبل از زمان موردنظرتان برای مسافرت است. پس برنامه ریزی سفرتان را به صورت مشخص بریزید و برای خرید بلیط هواپیما کمین کنید.

بهترین سایت جستجوی بلیط هواپیما

به صورت دقیقی نمی توانیم بگوییم که کدام یک از سایت های فروش بلیط هواپیما جزء برترین سایت های خرید بلیط هواپیما هستند. خودتان باید درباره سایت خرید بلیط هواپیما به یک نظر مثبت برسید و با بررسی و لحاظ کردن تمام موارد اعتباری و اطمینانی به یک انتخاب مطمئن درباره سایت خرید بلیط هواپیما دست یابید.

برخی از شرکت های هوایی بلیط ارزان تری را به فروش می رسانند و شما باید با درک و بررسی های خودتان آنها را پیدا کنید و نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. درباره آژانس های مسافرتی نیز همین موضوع صادق است. به این دلیل که آنها هم بلیط های خودشان را بیشتر به صورت اینترنتی می فروشند. شما به آسانی می توانید بلیط موردنظرتان را از این آژانس ها تهیه کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که به موارد امنیتی دقت کنید و از سایت های نامعتبر و سایت هایی که به نظرتان مشکوک هستند اقدام به خرید نکنید. همیشه به نماد الکترونیکی سایت های فروش بلیط توجه کنید و اگر این نماد را نداشتند اقدام به خرید نکنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط ارزان هواپیما

یکی از اصلی ترین مولفه هایی که منجر به کم شده هزینه های سفر شما می شود پیدا کردن بلیط ارزان قیمت است. یافتن بلیط ارزان در بهترین زمان یک امتیاز برای شما و سفرتان خواهد بود. برای ینکه بلیط ارزان تری برای مسافرت تان تهیه کنید باید منتظر بلیط های چارتر باشید که این بلیط ها نیز در زمان های خاصی ارائه می شوند. به همین خاطر باید مترصد فرصت مناسب باشید و لحظه لحظه قیمت بلیط ها را بررسی کنید تا مورد دلخواه خودتان را پیدا کرده و اقدام به خرید کنید.

شهرهایی که توریست پذیر هستند و مسافرهای زیادی را در طول سال به خودشان می پذیرند، هدف آژانس های مسافرتی چارتر کننده بلیط هواپیما می باشند. و بلیط های چارتر شده خودشان را بیشتر در این مسیرها به فروش می رسانند. زیرا هنگامی که تقاضای سفر به یک شهر بیشتر باشد مسلما بلیط هواپیمای زیادی نیز برای مسافران نیاز خواهد بود. و سود زیادتری نیز نصیب این آژانس های مسافرتی خواهد شد.

این آژانس ها برای اینکه سود بیشتری ببرند صندلی های زیادی از یک خط هوایی را اجاره و چارتر می کنند، به این صورت شرکت چارتر کننده می تواند با توجه به موقعیت سفر در آن خط پروازی، قیمت بلیط هواپیما را کمتر یا بیشتر کند.

خرید بلیط چارتر هواپیما

قیمت های بلیط چارتری حالت شناوری دارند و این برای مسافران یک امتیاز محسوب می شود. مسافران با این امکان می توانند در هزینه های مسافرتی خودشان صرفه جویی کنند و مناسب ترین بلیط هواپیما را برای سفرشان بخرند. فقط باید بهترین زمان خرید بلیط هواپیما را بدانند. شما باید بدانید که چه زمان هایی می توانید با خرید بلیط چارتر پایین تر از قیمت اصلی بلیط هواپیما، و بلیط های لحظه آخری در هزینه های سفرتان صرفه جویی کنید و تا حد امکان آنها را کاهش دهید.

برای خرید بلیط چارتر هواپیما باید کمی صبر به خرج بدهید و از جستجوی بلیط های شرکت های مختلف ناامید نشوید. همین صبر و جستجوی مداوم است که شما را به بلیط چارتر ارزان تر خواهد رساند.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

آیا بلیط چارتر همیشه ارزان است؟

البته توجه کنید که بلیط های چارتر همیشه هم ارزان نیستند. برخی مواقع این بلیط ها نیز گران می شوند. همانطور که در بالا هم گفتیم شرکت های چارتر کننده می خواهند با فروش صندلی های خالی در تا زمان پرواز هواپیما برای خودشان سود زیادی را به دست بیاورند. زمان هایی هستند که تعداد متقاضی بلیط در لحظه آخر برای بلیط های چارتر شده زیادتر می شود.

در این حالت این آژانس ها و شرکت ها می بینند که مسافر برای تصاحب صندلی های آنها زیاد است و وقت مناسبی است تا سود بیشتری بکنند و به همین خاطر قیمت های بلیط چارتر خودشان را گران تر می کنند. در این حالت شما می بینید که بلیط چارتر از بلیط سیتمی گران تر در می آید.

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر ارزان

بهترین زمان برای سفری ارزان تر زمان هایی است که مسافرهای کمتری برای مقصد شما وجود داشته باشد. پس در زمان های پرمسافری مثل ایان نوروز و تابستان زیاد منتظر خرید بلیط چارتر ارزان نباشید. پس شما منتظر باشید تا این مسافرها از سفر برگردند و بعد اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

یا زمان هایی را برای سفر خودتان انتخاب و برنامه ریزی کنید که مسافرهای زمان های شلوغ هنوز به فکر سفر نیفتاده اند. آخرهای بهار و اواخر تعطیلات نوروزی نیز بهترین زمان برای مسافرت شما می تواند باشد. در این زمان های چارتر کننده ها با کم کردن قیمت بلیط هواپیما شما را برای مسافرت ترغیب خواهند کرد.

همچنین می توانید از زمان های خرید بلیط لحظه آخری استفاده کنید؛ در اواخر سال، که مردم مشغول خرید هستند و زمان مسافرشان را در ایام تعطیلات برنامه ریزی کرده اند شما می توانید دست به کار شوید و از این فرصت استفاده کنید و بلیط لحظه آخری برای مسافرت خودتان پیدا کنید و به سفرتان بروید.

یا فصولی را برای سفر کردن به یک شهر خاص انتخاب کنید که زمان خوبی برای سفر به آنجا نیست. مثلا در زمستان به مناطق سردسیر و در تابستان به شهرهای گرمسیری بروید در این حالت نیز سفرتان ارزان تر سر خواهد آمد و بلیط های چارتر ارزانی را برای سفر به آن شهرها پیدا خواهید کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

خرید اینترنتی بلیط چارتر ارزان

با کمی جستجو در بین سایت های توریستی و فروش بلیط هواپیما می توانید بلیط های ارزان قیمت چارتر شده را بیابید. در صورتی که برای مسافرت رفتن برنامه ریزی خاصی ندارید و دوست دارید ماجراجویانه به سفر بروید و همه چیز حساب شده و از قبل برنامه ریزی شده نباشد حتما بلیط های ارازن تری را پیدا خواهید کرد. برای شما تورهای لحظه آخری نیز انتخاب مناسب تری است که می توانند هزینه های تان را پایین بیاورند و سفر ارزان تری را با ماجراجویی های خاص شان برای شما تدارک ببینند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتر به وسیله سایت لی تور به شما این امکان را می دهد تا به تمامی قیمت بلیط هواپیما دسترسی داشته باشید و با مقایسه بلیط های مختلف از خطوط پروازی مختلف بلیط دلخواه خودتان را برای سفرتان پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید