اخبار هواییوبلاگ

آغاز به کار ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهر فرودگاهی امام خمینی

ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی به ریاست علی رستمی، عضو هیئت مدیره و معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور تمامی عوامل فرودگاهی، ایرلاین‌ها و ارگان‌های فعال در مجموعه تشکیل شد.

علی رستمی عضو هیئت مدیره و معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این جلسه خط مشی ارگان‌ها و عوامل فرودگاهی را «تسهیل امور برای مسافران در طول ایام عید» با توجه به افزایش چشمگیر حجم سفرها تعیین کرد.

وی با اشاره به این نکته که در ایام نوروز تعداد سفرهای روزانه فرودگاه از حدود ۱۶۰ پرواز به نزدیک ۲۵۰ پرواز خواهد رسید، گفت :

برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای خواهد بود که تاخیر پروازها به حداقل برسد و شرکتهای هواپیمایی موظف شدند علاوه بر اطلاع رسانی تاخیر پروازها در صورت لزوم از مسافران پذیرایی بعمل آورده و امکانات رفاهی برای آن‌ها فراهم کنند.

این مقام مسئول تاکید کرد: نظارت ها در ایام نوروز در فرودگاه تشدید خواهند شد تا از گران‌فروشی احتمالی بلیط هواپیما و ایجاد مشکل برای مسافران جلوگیری شود و با هرگونه گران‌فروشی در این ایام به شدت برخورد خواهد شد.

عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه در ایام نوروز عوامل فرودگاهی، شرکت های هواپیمایی و کلیه ارگان‌ها موظف شدند تا با حداکثر توان خدمت رسانی کنند، اظهار کرد:

مهمترین اصل در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در ایام عید نوروز همچون همیشه حفظ ایمنی مسافران خواهد بود.

وی افزود: کلیه سامانه های ناوبری، ایکس ری و پل های تلسکوپی فرودگاه نیز برای اطمینان صحت عملکردشان مورد بازرسی قرار خواهند گرفت و همچنین زیباسازی فضاها و محوطه فرودگاه نیز در حال انجام است.

رستمی از مسافران خواست در ایام نوروز حتما سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند و اخبار شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را فقط از طریق مراجع رسمی دنبال کنند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید