هتل هاهتل های گرجستان

هتل گلدن پالاس گرجستان

هتل گلدن پالاس
هتل گلدن پالاس

هتل گلدن پالاس گرجستان

هتل گلدن پالاس تفلیس اقامت گاهی لوکس واقع در ۵ کیلومتری شهر تفلیس گرجستان است که دارای امکانات رفاهی بسیار مناسبی برای مدت زمان اقامت شما در شهر تفلیس گرجستان است و می توانید ارامش را در زمان اقامت خود در این هتل به همراه داشته باشید. اتاق های هتل گلدن پالاس از امکانات و شکل و رنگ و دکور بسیار مناسبی برخوردار هستند، از مزیت های اتاق های هتل گلدن پالاس می توان به استفاده از رنگ های گرم و روشنی که در فضای داخلی و دکوراسون هتل ها استفاده شده اشاره کرد که می تواند حس آرامش بسیار عالی و آرامی را برای میهمانان به همراه داشته باشد تا در زمان مدت اقامت خود در اتاق های هتل آرامش را در تمامی لحضات اقامت حس کنند.

از امکانات رفاهی که در اتاق های هتل گلدن پالاس تفلیس شاهد آن هستیم تلوزیون lcd با امکان استفاده از تمامی شبکه های ماهوارهای، حمام اختصاصی تمیز و بهداشتی، یخچال، حوله، سشوار و دمپایی است، همینطور سرویس بهداشتی اتاق ها هم تماما پس از هر بار استفاده استریل می گردد تا برای اقامت میهمانان جدید پاکیزه و مرتب و بهداشتی باشند.

هتل گلدن پالاس
تور ارزان گرجستان و اقامت لوکس در گلدن پالاس

هتل های ۴ ستاره تفلیس

در محوطه عمومی هتل هم می توانید از رستوران گلدن پالاس تفلیس استفاده کنید که با انواع غذاهای گرجی و بین المللی آماده پذیرای میهمانان هتل به بهتریتن شکل ممکن است، و این امکان هم در این هتل وجود دارد تا غذای مورد علاقه خود را سفارش داده تا در اتاق خود صرف نمایید. در قسمت دیگر هم می توانید برای صرف یک صبحانه و یا عصرانه خوشمزه به کافه رستوران رفته و با انواع نوشیدنی های گرم و سرد از خودتان پذیرایی کنید.

در لابی هتل و تمامی قسمت های دیگر هتل هم امکان استفاده از اینترنت پر سرعت وابرلس WiFi فراهم است و می توانید به صصورت کاملا رایگان از اینترنت بهرمند گردید، امکانات تفریحی دیگری هم در هتل وجود دارد مانند سالن بیلیار و بدنسازی که می توانید از آنها هم به صورت رایگان در ۲۴ ساعت از شبانه روز استفاده کنید. فاصله زمانی هتل تا اولین مرکز خرید و بازار بزرگ تفلیس حدود ۱۵ دقیقه پیاده است و تا میدان آزادی تفلیس هم حدود ۱۰ کیلومتر فاصله دارد.

هتل گلدن پالاس
رزرو آنلاین هتل گلدن پالاس تفلیس گرجستان

تفلیس هتل گلدن پالاس

هتل گلدن پالاس
تور گردشگری گرجستان و رزرو هتل گلدن پالاس تفلیس

مشخصات هتل گلدن پالاس تفلیس

هتل گلدن پالاس
رزرو تور گردشگری گرجستان تفلیس + هتل گلدن پالاس

هتل پالاس تفلیس

Golden Palace Tbilisi hotel

نقشه Golden Palace

دیدگاهتان را بنویسید