هتل هاهتل های بانکوک

هتل مونتین بانکوکهتل مونتین بانکوک
هتل مونتین بانکوک


هتل مونتین بانکوک

هتل مونتین بانکوک ۴ ستاره واقع در منطقه Silom بانکوک که تا اولین ایستگاه مترو Sam Yan حدود ۳۰۰ متر فاصله دارد واقع گردیده است، هتل مونتین بانکوک یکی از زیباترین هتل های شهر بانکوک به شمار می رود که دارای باغات بسیار سرسبز است، هتل مونتین دارای امکانات رفاهی و تفریحی بسیار مناسبی برای میهمانان و مسافران است که می توانند به صورت شبانه روز از امکاناتی همچون استخر در فضای باز در کنار کلوپ رقص لاتینی اشاره کرد که بسیار مفرح و شاد است، همچنین هتل مونتین در نزدیکی مراکز خرید Siam Paragon و MBK قرار گرفته که فاصله ای حدود ۱٫۵ کیلومتر را شامل می شود. همینطور فرودگاه بین المللی بانکوک هم در ۲۳ کیلومتری این هتل واقع گردیده که می توانید برای رفت و آمد بین هتل و فرودگاه قبل از رزو هتل این امکان را در رزرو خود درخواست دهید تا ترانسفر فرودگاهی در فرودگاه بانکوک به محض ورود شما حاضر باشد.

اتاق های هتل مونتین بانکوک بسیار زیبا و به سبک و سنت تابلند با رنگ های بسیار گرم تزئین شده و در کنار آن امکاناتی همچون تهویه مطبوع هوا، تلوزیون، ماهواره، بخچال، حمام برای این اتاق ها فراهم شده است. در قسمت های عمومی هتل هم می توانید از امکانات تفریحی مانند باشگاه ورزشی و استخر استفاده کنید و برای گذراندن ساعات خوش در شهر بانکوک به دفتر توریستی هتل مراجعه کرده و درخواست تور روزانه نمایید تا با تورهای کوچک به گشت و گزار در این شهر پر جنب و جوش بپردازید.

هتل مونتین بانکوک
تور لحظه آخری بانکوک به همراه رزرو هتل لوکس مونتین بانکوک

قیمت هتل مونتین

هتل مونتین بانکوک یکی از زیباترین هتل های سطح بانکوک است که دارای امکانات و خدمات رفاهی بسیار مناسبی برای اقامت چند روزه مسافران این شهر را دارد، این هتل مجهز به یک مرکز تجاری بسیار عالی است که می توانید خریدهای خود را از این مرکز انجام دهید، همینطور می توانید برای شست و شو لباس های خود آنها را به خشکسویی هتل تحویل داده که این سرویس هم جداگانه در خود هتل با شما حساب می گردد.

در قسمت دیگری از هتل هم می توانید از رستوران لوکس Monti که با انواع غذاهای تایلندی و بین المللی با منوی باز و غذاهای سفارشی اروپایی پذیرای میهمانان هتل است استفاده کنید و پس از آن هم یک عصرانه دلچسب را در کافه Ruenton هتل میل کنید. رستوران غذاهیا متنوع چینی و یک نانوایی سنتی و دو لژ هم آماده سرویس دهی به میهمان های هتل هستند.

هتل مونتین بانکوک
رزرو تور بانکوک با اقامت در هتل مونتین

امکانات هتل مونتین بانکوک

هتل مونتین بانکوک
رزرو تور بانکوک تایلند و اقامت در مونتین بانکوک

بهترین هتلهای ۴ ستاره بانکوک

Montien Hotel Bangkok

نقشه مونتین بانکوک

دیدگاهتان را بنویسید