هتل هاهتل های آنتالیا

هتل مجیک لایف واترورلد آنتالیا

هتل مجیک لایف واترورلد
هتل مجیک لایف واترورلد

هتل مجیک لایف واتر ورلد آنتالیا

هتل مجیک لایف واترورلد در منطقه ی بلک آنتالیا واقع شده است و دارای ساحل اختصاصی بسیار زیبا و پارک آبی بسیار مدرن با فول امکانات می باشد، پارک آبی هتل مجیک لایف بسیار کامل است و شامل فعالیت های متنوعی است که بیشتر گردشگران فرصت نمیکنند همه ی تفریحات و ورزش های آبی این مجموعه را تا پایان زمان اقامتشان تجربه کنند، فرصت هیجان انگیز غواصی را ازدست ندهید زیرا که استفاده از آن بسیار لذت بخش است و خالی از لطف نیست.

همچنین پیشنهاد میکنیم که مرکز آب درمانی و سلامتی و همینطور قایقرانی را تا قبل از زمان به پایان رسیدن اقامتتان تجربه کنید هتل مجیک لایف واترورلد دارای هفتصد و هفتاد اتاق است که اتاق های آن دارای مبلمان بسیار شیک و مدرن هستند و همینطور مجهز به بالکن و سیستم تهویه مطبوع بسیار قوی و صندوق امانات نیز هستند که میتوانید بسته به میل خود یک اتاق با منظره ی جنگل یا دریا انتخاب کنید که هریک از انتخاب ها زیبایی و لذت جداگانه ای دارند.

رستوران هتل مجیک لایف واترورلد با انواع غذاهای محلی ترکیه و بین المللی را با کیفیت مطلوب سرو میکند که تجربه اقامت در هتل مجیک لایف واترورلد آنتالیا را تبدیل به یک خاطره ی فراموش نشدنی خواهد کرد همچنین این رستوران دارای بار انواع نوشیدنی های ساده و الکلی نیز میباشد. به شما پیشنهاد میکنیم که برنامه های شاد شبانه ی هتل را هرگز از دست ندهید از امکانات این هتل میتوان به دو استخر مجزا داخلی و خارجی سونا مرکز سلامتی و آبگرم مرکز ماساژ پینگ پنگ زمین گلف دارت و غیره اشاره کرد که در اختیار تمامی مسافران گذاشته میشود لازم به ذکر است که این هتل یک مرکز نگهداری از کودکان دارد که با برنامه های خاص و متنوع ساعات خوشی را برای کودکان شما به ارمغان می آورد. هزینه اقامت در این هتل به ازای هرشب تقریبا سیصد هزار تومان میباشد.

هتل مجیک لایف واترورلد
رزرو آنلاین هتل مجیک لایف واتر ورلد به همراه تور آنتالیا

قیمت هتل مجیک لایف واتر ورلد

هتل مجیک لایف واترورلد
تور لحظه آخری آنتالیا و اقامت لوکس در مجیک لایف واترورلد

امکانات رفاهی مجیک لایف واتر ورلد

Tui Magiclife Waterworld

نقشه مجیک لایف واتر ورلد

هتل مجیک لایف واترورلد

دیدگاهتان را بنویسید