هتل هاهتل های استانبول

هتل ایمپریال بیزینس استانبول

قیمت هتل ایمپریال بیزینس استانبول
هتل ایمپریال بیزینس استانبول

هتل ایمپریال بیزینس

 هتل ایمپریال بیزینس استانبول ، بومونتی (Imperial Business Hotel Bomonti) هتلی بسیار زیبا و با کیفیت پنج ستاره در منطقه ای جدید با نام بومونتی استانبول دارای امکانات رفاهی بسیار مدرن و پیشرفته برای میهمانان و مسافران ترکیه است، هتل ایمپریال بومونتی در نزدیکی مراکز خرید و انواع رستوران های درجه یک استانبول بنا گردید ه و دسترسی بسیار عالی به این مراکز و آثار تاریخی استانبول دارد، فاصله هتل از منطقه تاریخی سلطان احمد تنها ۲۰ دقیقه با اتومبیل است و مراکز و بناها و اماکن نزدیک به این هتل هم می توان به Lütfi Kırdar Congress ، Istanbul Congress Center ، and Exhibition Hall اشاره کرد.

این هتل در نزدیکی تنگه بسفر واقع شده و تنها ۱۰ دقیقه با اتومبیل با آن فاصله دارد، هتل بومونتی ایمپریال ۲۰۳ اتاق و سوئیت شیک دارد که به هفت تیپ مختلف تقسیم می گردند، و دارای استاندارد، دولوکس و سوئیت خانوادگی از نمونه آنها است، تمامی اتاق های هتل مجهز به تهویه مطبوع، اینترنت پرسرعت بی سیم WiFi، قهوه جوش و چای ساز هستند و تمامی مسافران هتل می توانند نمایی از شهر را با چشم اندازی زیبا از استانبول تماشا کنند. در سایت این هتل که به آدرس imperialhotelsistanbul.com است مدعی شده اند که میهمان ها با اقامت در سوئیت های خانوادگی لوکس و جا دار ما احساس آرامش بسیاری را برای خود و خانواده خود می توانند به همراه داشته باشند.

قیمت هتل ایمپریال بیزینس استانبول
رزرو آنلاین هتل ایمپریال بیزینس استانبول

هتل اینپرا استانبول

بخش اسپا و سلامتی هتل انواع خدمات بهداشتی و درمانی را – به طور خصوصی و برای هر فرد به طور جداگانه – در فضایی به وسعت هزار متر مربع و با محصولات ارگانیک و طبیعی ارائه می نماید. اتاق های درمان و آرامش برای افراد مجرد و متاهلین نیز به طور جداگانه به سرویس دهی مشغول هستند.

خدمات اسپا بعضاً شامل استخر، جکوزی، انعکاس درمانی (Reflexology) و سنگ داغ درمانی (Hot Stone Therapy) است. حمام ترکی به صورت شخصی همراه با خدمات مراقبت از پوست و بدن و نیز سرویس های آرایشی و زیبایی نیز فراهم است.

در رستوران هتل انواع غذاهای محلی و بین المللی در محیطی زیبا به مهمانان عرضه می شود. Imperial Business Hotel Bomonti همچنین دارای امکانات و تجهیزاتی ویژه برای برگزاری نشست ها و کنفرانس های مختلف است.

هتل امپریال استانبول

 

هتل بومونتی استانبول

 

تور استانبول

 

Hotel Imperial Business Istanbul

 

دیدگاهتان را بنویسید