هتل هاهتل های قشم

هتل آلاله ۲ قشم

قیمت هتل آلاله قشم

هتل آلاله ۲ قشم

هتل آلاله ۲ قشم ، در سال ۱۳۹۴ افتتاح و فعالیت خود را از همان زمان آغاز کرد. هتل آلاله از هشت طبقه تشکیل گردیده و دارای ۴۴ اتاق و سوئیت در ۷ طبقه و رستوران آن نیز در طبقه هشتم به مسافران خدمات رسانی می کنند، هتل سه ستاره آلاله ۲ به دلیل قرار گرفتن در منطقه تجاری درگهان و نزدیکی آن به مراکز خرید قشم بسیار مورد توجه گردشگران و مسافران است و همچنین دسترسی بسیار نزدیکی به ساحل دریا دارد.

هتل آلاله ۲ دارای امکانات رفاهی مناسبی برای ارائه خدمات اقامتی به میهمانان است و در تمامی فصول سال امکان ارائه خدمات را به مسافران دارد، از نمونه خدمات رفاهی که در این هتل می توان نام برد: تراس با ویو عالی رو به دریا، آسانسور، صندوق امانات، لابی مجهز به اینترنت پر سرعت رایگان، سرویس بهداشتی در لابی هتل، کافه و رستوران، اینترنت WiFi ذر اتاق ها، تلوزیون LED، لاندری، نهار در اتاق، اجاره ماشین با راننده و غیره که همگی در این هتل به مسافران عرضه می گردد.

شماره تلفن هتل آلاله درگهان

برای رزرو هتل آلاله درگهان قشم می توانید با شماره تلفن هتل آلاله درگهان تماس بگیرید و از تخفیف های ویژه هتل آلاله درگهان برخوردار شوید. برای رزرو اینترنتی با انتخاب زمان و مدت زمان اقامت خودتان در هتل بر روی دکمه درخواست رزرو آنلاین هتل کلیک نمایید.

ساعت تحویل اتاق : ۱۴:۰۰

ساعت تخلیه اتاق : ۱۲:۰۰

تعداد اتاق ها : این هتل ۸ طبقه دارد که دارای ۴۴ اتاق و سوئیت های آن ۷ طبقه از ساختمان هتل آلاله ۲ را به خود اختصاص داده است.

فاصله تا مرکز شهر : ۵ دقیقه

فاصله تا فرودگاه : ۳۵ دقیقه

آدرس هتل : قشم – درگهان – بلوار ساحلی – هتل آلاله

شماره تلفن هتل آلاله درگهان قشم : ۲۵۹۱۷۰۷۰ – ۰۲۱ ( برای رزرو تلفنی تماس بگیرید )

تلفن هتل آلاله ۲ درگهان

ساعت تحویل اتاق : ۱۴:۰۰

ساعت تخلیه اتاق : ۱۲:۰۰

تعداد اتاق ها : ۴۴ عدد

فاصله تا دریا : (۱۰۰ متر)

فاصله تا شهر قشم : ۲۴ دقیقه با ماشین(۲۳٫۴ کیلومتر)

فاصله تا غار خوربس و زیارتگاه شاه شهید : ۲۵ دقیقه با ماشین (۱۸٫۱)

فاصله تا دره ستارگان : ۳۱ دقیقه با ماشین (۲۳٫۶)

فاصله تا فرودگاه : ۳۰ دقیقه

آدرس هتل : ۴۰ کیلومتری قشم – درگهان – بلوار ساحلی

شماره تلفن رزرو هتل آلاله ۲ درگهان قشم : ۰۲۱-۴۷۶۲۳۳ (برای رزرو تلفنی تماس بگیرید)

هتل آلاله ۱ قشم

هتل آلاله ۱ قشم یکی از باکیفیت ترین و زیباترین هتل های جزیره قشم است. هتل آلاله ۱ قشم در مجاورت فروشگاه های تجاری چون دو دولفین، بازار قدیم، مروارید و غیره قرار گرفته و از این مراکز تجاری ۵ دقیقه فاصله دارد.

هتل آلاله ۱ قشم نزدیک دریا نیز است و امکان استفاده از ساحل برای گردشگران عزیز فراهم می باشد. امکانات متنوع و باکیفیتی در هتل آلاله ۱ قشم برای مسافرات تدارک دیده شده است به طوری که می تواند تجربه دلنشینی را در ذهن آنها برای همیشه رقم بزند. رستوران، فضای سبز، لابی، پارکینگ از جمله این امکانات است.

هتل آلاله ۱ قشم تا حمام گله داری بندر عباس، ۱۳۰ دقیقه با ماشین، تا عمارت کلاه فرنگی بندرعباس، ۱۳۰ دقیقه با ماشین، تا ایستگاه راه آهن بندرعباس، ۱۳۴ دقیقه با ماشین، تا معبد هندوها بندرعباس، ۱۳۴ دقیقه با ماشین، تا پایانه مسافربری بندرعباس،۱۴۱ دقیقه با ماشین و تا فرودگاه ببن المللی بندرعباس، ۱۴۹ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

About Alaleh 2 Qeshm Hotel

Hotel Alaleh 2 has good facilities for providing guests with services to the guests. In all seasons of the year, guests can enjoy the service of the hotel, such as a terrace with a magnificent view of the sea, an elevator, A safe, a lobby with free high-speed Internet access, a lobby in the hotel’s lobby, a cafe and a restaurant, Wi-Fi internet access, TV, LED TV, lantern, lunch in the room, car rental with a driver, etc.

دیدگاهتان را بنویسید