تور گرجستان

راهنمای انتخاب تور گرجستان تفلیس

تور گرجستان لحظه آخری ،گرجستان کشور اروپایی که در شرق این قاره قرار دارد و یکی از منطقه هایی برای گردشگری است که مملو از جاذبه های گردشی فراوان است، گرجستان را در سالهای اخیر برای زیرساخت های گردشگری به خوبی پیشرفت داده اند و شرایط گردشگران در کشور گرجستان بسیار عالی شده است.

تور گرجستان

جاذبه های گردشگری در گرجستان را میتوان به چند دسته تقسیم کرد، جاذبه های گردشگری طبیعی گرجستان بسیار غنی است و کوهستانها و مراتع سرسبز بسیاری در این منطقه به چشم میخورد، و به دلیل قرار گیری این کشور در کناره ساحلی دریای سیاه به آن زیبایی دو چندان بخشیده است.

تور گرجستان لحظه آخری

تور گرجستان به دلیل تقاضا از سوی گردشگران به یکی از مقاصد پر توریست تبدیل گردیده ایت، دلیل اینکه گردشگران سفر به گرجستان را انتخاب میکنند یکی گسترش صنعت توریست در این کشور است و دیگری امکاناتی که توسط تورهای گردشگری فراهم شده است. یکی از امکانات رفاهی و اقتصادی که برای تور گرجستان فراهم شده است تور گرجستان لحظه آخری است، تور لحظه آخری گرجستان آفری همواره اقتصادی است که گردشگران بسیاری برای رزرو آن به سایت مراجعه میکنند، تور لحظه آخری گرجستان همانند دیگر تورهای عادی گرجستان امکانات رفاهی و گردشگری عالی برای مسافران برقرار است.

تور گرجستان لحظه آخری و تور باتومی گرجستان

تور گرجستان باتومی

باتومی شهری بندری و زیبا در کشور گرجستان است و در یکی از سواحل دریای سیاه واقع گردیده است، باتومی را «مروارید دریای سیاه» میگوین و به همین نام هم در بسیاری از کشورهای منطقه مشهور است. درباتومی سواحل بسیار زیبا و چشم نوازی وجود دارد که میتواند هر گردشگری را به سمت خود جذب کند، تور گرجستان باتومی یکی از تورهای پرطرفدار در بین مردم ایران میباشد و معمولا تور گرجستان به باتومی به صورت تکی و یا ترکیبی با شهر زیبای تلفیس «پایتخت گرجستان» برگزار میگردد که تور ترکیبی این دو شهر با یکدیگر بسیار جذاب و وصف ناپذیر است.

تور گرجستان از مشهد

سفر به تور گرجستان با اتوبوس تجربه و خاطره ای بسیار دلپذیر است، معمولا تور زمینی گرجستان به مدت ۹ روزه است که ۶ شب آن اقامت و ۳ روز در راه هستید، فاصله تهران تا گرجستان حدود ۱ روز کامل است. در تور زمینی گرجستان میتوانید از گشت های اختیاری که شامل : «کلیساهای شهر مسختا» ، «جواری» ، «دریاچه لاکپشت ها» ، «مجسمه مادر گرجستان» ، « مسجد دو محراب» ، « نارین قلعه» ، «لونا پارک با تله کابین و قطار» ، «بلوار باتومی» ، «حمام شاه عباس» ، «موزه استالین شهر باستانی اوپلیستیخه و شهر گوری زادگاه» ، «پارک گلها در باتومی» ، «تلاوی» ، «آبشار باتومی» ، «پل قدیمی» ، «قلعه شاه عباس» و «ساحل سحر آمیز اورکی» دیدن کنید.

تور گرجستان ارزان

از بهترین راه های سفر به گرجستان که هم صرفه اقتصادی و هم کاملترین امکانات را در پی داشته باشد، استفاده از تور گرجستان لحظه آخری است. تور های گردشگری بسیاری به سمت گرجستان تقریبا هر روزه در حال حرکت هستند اما در این میان سفرهایی که با تورهای ارزان و امکانات رفاهی کامل صورت میگیرد معمولا برای مسافران و گردشگران جذابیت دوچندانی دارد، تور ارزان گرجستان در لی تور همواره ارائه میگردد. و گردشگران عزیز میتوانند در هر کجایی ایران عزیز که باشند از مزایای تور گرجستان ارزان ما استفاده کنند و از سود اقتصادی که در این را کسب میکنند در کشور مقصد به گشت و گزار بپردازند تا خاطرات زیبایی را برای خود و خانواده عزیزشان در تور گرجستان بر داشته باشد.

قیمت تور گرجستان

تور گرجستان لی تور برای گرجستان مناسب و به صرفه است، قیمت تور گرجستان در لی تور با نازلترین قیمت و بهترین امکانات عرضه میگردد، ما سعی کرده ایم با ارائه بهترین تور گرجستان و تور گرجستان لحظه آخری با گمترین هزنه برای گردشگران بیشترین امکانات رفاهی را فراهم کنیم تا مسافران عزیز از سفر خود لذت کافی را برده و باز هم این خدمت رسانی را از لی تور تجربه کنند. برای سفر با تور به گرجستان قیمت های متنوعی را در نظر گرفته ایم که این بستگی به بودجه مسافران عزیز متغیر است، تا گردشگران عزیز به راحتی و بدون نگرانی بهترین اتخاب را برای تور گرجستان لحظه آخری و یا تو ارزان به گرجستان را انتخاب کنند.

تور گرجستان از اصفهان

گردشگران عزیزی که در شهر اصفهان هستند هم مانند عزیزان مشهدی و علاقمند سفر با تور گرجستان میتوانند با انتخاب نوع پیکیج مورد نظر خود از میان تورهای ارزان گرجستان تا تورهای لوکس گرجستان در لی تور نسبت به رزرو تور گرجستان اقدام کنند و از مزایا ویژه ما برای عزیزانی که در اصفهان هستند استفاده کنند. تور گرجستان از اصفهان مانند تورهایی که از تهران به سمت گرجستان حرکت میکنند در یک روز صورت میگیرد و فقط عزیزانی که در اصفهان زندگی میکنند میتوانند با ارسال مدارک مورد نیاز تور مورد نظر خود را رزرو کنند و در تاریخ معین از طریق فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به مقصد گرجستان حرکت کنند و به تور در گرجستان ملحق شوند.

تور گرجستان زمینی

تور گرجستان لحظه آخری و تور گرجستان در باتومی از مشهد با قیمت ارزان در سایت را مشاهده کنید قیمت تور گرجستان از مشهد و تور زمینی ارزان قیمت در سایت موجود است.

جاذبه های گردشگری گرجستان

نارین قلعه

بنایی که در قرن چهارم میلادی ساخته شده است و جهت پوشش نظامی به عنوان دژ از آن استفاده مکردند، قسمت های بسیاری از قلعه در دوره های بعد تاریخی تکمیل گردیده و در هر دوره به آن وسعت بشتری داده اند، این قلعه زیبا را در هر کجا از تفلیس گرجستان میتوان مشاهده کرد.

تفلیس قدیمی

تفلیس دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است و بیشتر این جاذبه ها را میتوانید در تفلیس قدیمی یافت کنید بخش قدیمی شهر دارای مناظر بسیار زیبا با محله های قدیمی، چشمه های آب گرم طبیعی بسیار زیاد، حمامهای گوگرد بسیاری از گردشگران را به سمت خود جذب میکند. اما در میان بناهای قدیمی تفلیس هم میتوانید بناهای مدرن مانند رستوران های محبوب، کافه ها، کلوپ های شبانه، و گالری های هنری را مشاهده کنید.

شهر تفلیس

تفلیس پایتخت پر جنب و جوش کشور گرجستان است، شهر تلفیس از دو سمت به سوی رودخانه «متکواری» گسترش یافته است و سه سمت با کوههای قفقازی احاطه شده است. تلفیس شهری است افسانه ای که در مورد زمان ساخت شهر افسانه های بسیاری وجود دارد، اما این شهر در زمان قرن پنجم توسط پادشاه گرجستان بنا شده است. در آن زمان تفلیس جنگلی مملو از درخت بوده و دارای چشمه های آب گرم بودهو به همین دلیل هم پس از بنا نهادن شهر نام آن را تفلیس برگفته از تبیلی که در زبان گرجی یعنی گرم است نهادند.

هتل های گرجستان

هتل رادیسون بلو ایوریاهتل جی ان جیهتل گلدن پالاسهتل ایرمنیهتل دولابوری

دیدگاهتان را بنویسید