تور کوش آداسی

تور ارزان کوش آداسی ترکیه

 

تور کوش آداسی

شهر زیبا و گردشگری کوش آداسی مقصد تفرج گاه ترکیه است، اگر هدف از سفر به ترکیه تفریح های جذاب باشد، ما تور کوش آداسی رو به شما توصیه میکنیم.

تور کوش آداسی هتل آکوا فانتزی

از مناطق زیبا و گردشگری در کوش آداسی میتوان به سواحل شنی و صخره ای که به خاطر آنها معروف است اشاره کرد، همچنین از پرطرفدارترین ها سواحل عمومی، و ساحل کادینلار دنیزی که در قسمت جنوب شهر واقع است و مرکز انواع تفریح ها و ورزشهای آبی در این شهر نیز است.

تور کوش آداسی با اقامت در هتل آموا فانتزی و دیگر هتل های کوش آداسی

تور لحظه آخری کوش آداسی

و میتوانید در این ساحل غواصی، شنا، اسکی روی آب، قایقرانی و غیره را تجربه کنید، همچنین هتل های کوش آداسی مجهز به انواع امکانات هستند و میتوانید یک روز کامل را بدون آنکه خسته شوید در هتل بگذرانید.

هتل های کوش آداسی

تور کوش آداسی با اقامت در هتل آموا فانتزی و دیگر هتل های کوش آداسی را در اینجا مشاهده خواهید کرد و تور لحظه آخری و تور کوش آداسی از شیراز را مشاهده کنید.

تور کوش آداسی از شیراز

کوش آداسی یکی از هدف های گردشگری ویژه برای گردشگرانی است که به دنبال لذت بردن از تمامی لحظات سفر خود هستند، این منطقه از محبوبترین تور کوش آداسی در بین توریست های خارجی است و از پرطرفدارترین سواحل عمومی در ترکیه است، سواحل کوش آداسی با صخره ها و سواحل شنی که دارد معروف است، ساحل کادینلار دنیزی که در منطقه جنوبی کوش آداسی واقع گردیده که دارای متنوع ترین ورزش های آبی مانند غواصی، شنا، اسکی روی آب و غیره است، دو اسکله در کوش آداسی وجود دارد که لنگرگاه کشتی های تجاری و مسافربری است، و اسکله ای که در موازات بلوار واقع شده از بهترین اسکله های کوش آداسی است و از همین جا هم میتوانید برای تورهای کشتی ثبت نام کنید و لذت سفر روی آب را نیز تجربه کنید.

تور کوش آداسی ترکیه

در کوش آداسی یک پارک آبی بسیار زیبا (آدالند) وجود دارد که از بزرگترین پارک های آبی در اروپا است، و با ورود به این مجموعه وارد دنیای دیگر میشوید، این پارک آبی یکی از مفرح ترین مکانهای توریستی و گردشگری در کوش آداسی است.

هنگامی که در ابتدای سفر به هتل رسیدید اول از همه یک دوری در هتل بزنید و با انواع قسمت های هتل آشنا شوید تا در هنکامی در طول سفر در هتل اقامت دارید از تمامی امکانات هتل استفاده کامل را بکنید، حتما برنامه هتل را از راهنمای هتل دریافت نمایید و از ساعات سرو صبحانه و نهار و میان وعده و شام و تفریحات ورزشی و برنامه های شبانه آشنایی پیدا کنید تا بهترین برنامه ریزی را در طول اقامت در هتل داشته باشید.

 

تور کوش آداسی


هتل های کوش آداسی

هتل لو بلو اند ریزورت, هتل بلو ویستا هیل, لابراندا افسوس پرینسس, رامادا ریزورت کوش آداسی اند گلف, هتل آلکوگلر آداکوله ( آداکوله سابق )

دیدگاهتان را بنویسید