تور کرابی

تور کرابی

تور هوایی کرابی تایلند در لحظه آخر!

تور کرابی

تور کرابی، کرابی یکی از جزایر تایلند و متشکل از چندین جزیره است، که از نظر جغرافیایی در قسمت جنوبی کشور تایلند واقع گردیده است، و با سرعت به یکی از مقاصد گردشگری تایلند تبدیل شده است، کرابی در میان گردشگران بسیار محبوب است به گونه ای که پرواز مستقیم به مقصد کرابی از تمام جهان صورت میپذیرد.

از نظر قرارگیری کرابی بر روی نقشه جهان میتوان متوجه شد که کرابی دقیقا روی خط ساحلی دریای آندامان قرار دارد و از جذابیت های گردشگری آن میتوان گفت که طبیعت بکر و ساحل شنی با آب های بسیار شفاف است، در این منطقه میتوانید سواحل و صخره های مرجانی بسیار، غارهای متعدد، آبشارهای بسیار زیبا و با شکوه و ۱۳۰ جزیره یا شاید هم بیشتر که در کرابی وجود دارد را از جاذبه های گردشگری تک این منطقه دانست.

قیمت تور کرابی

جزایر دیدنی و جذاب با پوشش گیاهی متنوع و انبوه که برای تفریح های آبی و کوه نوردی بسیار شگفت انگیز است، بندر کرابی هم منطقه ای برای ماهیگیری است و برای گردشگران اهمیت بالایی دارد، استان کرابی هم مانند تمامی شهرهای تایلند بسیار ارزان است و سفر به این منطقه تفاوت زیادی از نظر هزینه با دیگر شهرهای تایلند ندارد.

تور کرابی لحظه آخری با قیمت مناسب

قیمت تور کرابی تایلند

تور کرابی هم مانند دیگر تورهای کشور تایلند قیمت زیادی ندارد آن هم به دلیل ارزان بودن تایلند است، گویا این یکی از سیایت های دولت تایلند برای جذب بیشتر گردشگر در جهان است و تا کنون هم که این سیاست بسیار باعث پیشرفت صنعت گردشگری در تایلند گردیده است، و باعث شده سالانه بیش از ۶ میلیون گردشگر به سمت تایلند سفر کنند.

جزیره کرابی تایلند

جزیره ساحلی کرابی هم مانند دیگر جزایر تایلند از منطقه های گردشگری مهم تایلند است، اما با این تفاوت که این منطقه دارای مراتع بسیار زیبا و بکر طبیعی است و تا کنون به دلیل همین رشد بسیار قابل توجهی از نظر گردشگری در سال های اخیر داشته است.

سفرنامه کرابی

سفر به کرابی میتواند یکی از خاطرات فراموش نشدنی در تمام سفرهایی که یک گردشگر میکند به دلیل زیرساخت هایی که دولت تایلند برای جذب گردشگر در سال های اخیر داشته و توجه به مناطق سرسبز با سواحل بسیار زیبایی که در تایلند وجود دارد پیش بینی این هدف از سوی تایلند میشود که قصد دارند تمامی نواحی تایلند را به منطقه گردشگری تبدیل کنند تا هر کسی در جهان به فکر سفر یا گردش باشد حتما یکی از گزینه های آنها سفر به تایلند باشد.

فاصله پوکت تا کرابی

تور کرابی لحظه آخری با قیمت مناسب را میتوانید در این قسمت ببینید، میتوانید سفرنامه کرابی به همراه فاصله پوکت تا کرابی را در اینجا بخوانید، سامویی در لی تور میتوانید رزرو کنید.

تور کرابی تایلند

تور کرابی تایلند نوروز ۹۷ در کنار تور کرابی یکی از پیشنهاد سفر لی تور به شماست. این جزیره زیبا سومین جزیره تایلند بعد از جزیره های پوکت و چانگ است که در ۷۰۰ کیلومتری جنوب بانکوک و در استان سوراتانی در خلیج تایلند قرار گفته است.

در اطراف جزیره سامویی ۶۰ جزیره کوچک دیگر وجود دارد زیبایی این جزیره را بیشتر کرده است. بیش از ۵۰ هزار نفر ساکن این جزیره هستند ولی با این حال می توان ساحل های آرام و خلوتی در آن برای آرامش پیدا کرد. منابع طبیعی این جزیره بکر و ساحل های آن با شن های سفید و تپه های مرجانی و درخت های نارگیل پوشش داده شده است.

پوشش بخش های مرکزی سامویی جنگلی است و کسی در آنجا زندگی نمی کند و بکر بودن خودش را حفظ کرده است. همچنین آبشارهای طبیعی زیادی در سامویی وجود دارند که مشهورترین آنها، آبشار  «هین لات» و آبشار «نامونگ» است. وقتی که باران می بارد این آبشارها زیبایی دو چندانی پیدا می کنند. شما با رزرو تور لحظه آخری کرابی می توانید با کمترین هزینه به یکی از زیباترین جزیره های چهان سفر کنید و از دیدنی های باشکوه این جزیره لذت ببرید.

تور کرابی


هتل های کرابی

هتل شرایتون, هتل سنتارا گرند بیچ, هتل مرکوری, هتل چا دا, هتل چک این ریزورت کرابی

دیدگاهتان را بنویسید