تور پوکت

تور پوکت

تور پوکت

تور پوکت ، پوکت منطقه ای در دریای آندامان در قسمت جنوب شرق آسیا و با سواحل بسیار زیبا که مثال زدنی است، در هر گوشه از این منطقه میتوانید جایی برای گذراندن رویزی به یادماندنی داشته باشید، سرزمینی که توانسته تا به حال بیش از ۳۰ میلیون گردشگر را پذیرا باشد. پوکت به چه دلیل نزد گردشگران انقدر محبوب است تا جایی که آن را مرارید جنوبی مینامند؟ بیشتر منطقه پوکت پوشیده از سخره های آهکی بزرگ است، همچنین ۵۴۰ کیلومتر از پوکت را صخره ها و کوه ها و دره ها پوشانده اند.

از نظر جغرافیای منطقه ای قسمت شمالی آنرا سواحل بکر و طبیعت بسیار زیبا پوشانده و در قسمت مرکزی و جنوبی آن میتوان گفت مملو از جاذبه های گردشگری و توریستی است. فرودگاه پوکت در قسمت شمالی آن قرار دارد و به همین دلیل تمامی امکانات رفاهی به صورت هوایی به سرعت وارد منطقه میگردد.

 

تور پوکت ارزان

البته افزایش رو به رشد صنعت توریست در تایلند به سیاست های دولت تایلند برمیگردد که تا به حال هم بسیار موفق بوده اند. پوکت در گذشته ای نه چندان دور در زمان جنگ جهانی دوم هنگامی که سربازارن امریکایی پس از جنگ با ویتنام به دنبال منطقه ای برای استراحت می گشتند به پوکت می آیند. و در این منطقه گشت و گزار و استراحت میکنند و هیچ گاه فکر نمیکردند پوکت زمانی مانند آهنربا سالانه سیل عظیمی از گردشگر را به سمت خود جذب میکند.

 

لی تور مجری مستقیم تور پوکت و تور پوکت پاتایا و بانکوک

مجری مستقیم تور پوکت

پوکت به چه دلیل نزد گردشگران انقدر محبوب است تا جایی که آن را مرارید جنوبی مینامند؟ بیشتر منطقه پوکت پوشیده از سخره های آهکی بزرگ است. همچنین ۵۴۰ کیلومتر از پوکت را صخره ها و کوه ها و دره ها پوشانده اند، از نظر جغرافیای منطقه ای قسمت شمالی آنرا سواحل بکر و طبیعت بسیار زیبا پوشانده است.

تور پوکت پاتایا

در قسمت مرکزی و جنوبی آن میتوان گفت مملو از جاذبه های گردشگری و توریستی است. فرودگاه پوکت در قسمت شمالی آن قرار دارد و به همین دلیل تمامی امکانات رفاهی به صورت هوایی به سرعت وارد منطقه میگردد.

تور پوکت و بانکوک

لی تور مجری مستقیم تور پوکت و پوکت پاتایا و بانکوک از مشهد است ما همواره تور پوکت ارزان را برای رفاه حال گردشگران برای سفرراحت و ارزان با پوکت داریم.

تور پوکت از مشهد

خدمات تور پوکت سایت لی تور فقط منحصر در تهران نیست، سایت لی تور با شناسایی آژانس های مسافرتی معتبر در کل شهرهای ایران و ایجاد همکاری با آنها، خدمات پوکت خود را در سراسر ایران گسترش داده است. شهر مشهد یکی از این شهرهاست که در آنجا خدمات مربوط به پوکت ارائه می شود. با توجه به اینکه همه بسته های مسافرتی لی تور مبدا پروازی تهران را دارند. شما در هر کدام از شهرهای ایران زمین که باشید می توانید به صورت تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین از طریق سایت لی تور اقدام به رزرو بهترین پوکت با قیمت مناسب کنید.

تور پوکت


هتل های پوکت

دوآنجیت ریزورت اند اسپا , هتل میلنیوم, هتل رویال پارادایس, ایبیس پوکت پاتونگ, هتل نووتل

دیدگاهتان را بنویسید