تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی که معمولا به سمت پایتخت این کشور صورت میپذیرد یکی از تورهای پر مسافر است که در هر فصلی از سال پذیرای مسافر دارد و توریست های بسیاری برای گردشگری به این منطقه استوایی سفر میکنند، تور گردشگری مالزی به مقصد کوالا لامپور است و در فصول گرم سال مسافرت به این منطقه کمی کاهش پیدا میکند به دلیل اینکه این منطقه استوایی است و دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است. مالزی کشوری در منطقه جنوب شرقی آسیا است و پایتخت این کشور کوالا لامپور است، مالزی دارای دو ناحیه است که دریای چین آن را از هم جدا کرده است که به آنها مالزی غربی و مالزی شرقی گفته میشود.

بیشتر شهرهای مهم مالزی در منطقه غربی واقع شده است، شبه جزیره مالزی به سبب داشتن سواحل بسیار در قسمت های مختلف یکی از بزرگترین مکانهای غواصی در دنیا است و محدوده ساراواک به سبب دارا بودن آبهای شفاف و ماهی های گوناگون یکی از جاذبه های این کشور به شمار میرود. در مالزی طبیعت بسیار زیبای استوایی در همه جا وجود دارد و مکان های متعددی برای گردشگری در مالزی باعث جذب گردشگران به این شبه جزیره زیبا شده است.

تور مالزی ارزان

لی تور ارائه دهنده ارزانترین و باکیفیت ترین تورهای مسافرتی در ایران است، تور مالزی ارزان همواره مورد توجه اکثریت گردشگران است، از این رو ما سعی کرده ایم تا با قرار دادن تور ارزان مالزی و جذب مسافران و گردشگران بیشتر امکانات رفاهی مناسب در این خصوص برای تورهای ارزان مالزی فراهم آوریم. تورهای اقتصادی مالزی همانند تورهای عادی دارای امکانات رفاهی مانند ترانسفر، هتل، گشت شهری، راهنمای فارسی و غیره هستند.

تور مالزی لحظه آخری به مقصد کوالا لامپور

تور لحظه آخری مالزی

تورهای مالزی از تنوع بسیاری برخوردار است و همواره در لی تور قابل ارائه است تور لحظه آخری مالزی هم یکی از سفرهای قابل ارائه به صورت آفر در لحظه آخر است. تور مالزی لحظه آخری به مقصد کوالا لامپور دارای ویژگی و امکانات رفاهی متنوعی است و میتوانید به صورت آنلاین و در لحظه از تورهای لحظه آخری لی تور استفاده نمایید، تا با تخفیف های ویژه در لحظه آخری بستری فراهم آورد تا اکثر گردشگران بتوانند به صورت اقتصادی و ارزان به مالزی سفر کنند.

تور مالزی از مشهد

سفر به کشور مالزی را میتوانید با پرواز مستقیم از شهر مشهد به مقصد کوالا لامپور تجربه کنید، لی تور این امکان را فراهم آورده تا عزیزانی که در مشهد علاقمند به سفر توریستی و گردشگری به مالزی هستند تنها با رزرو تور مالزی و ارسال مدارک در تاریخ چپرواز به فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مراجعه کنند. و به سمت مالزی حرکت کنند تا در مقصد به تور ملحق شوند. تور مالزی از مشهد همانند تورهای دیگر دارای امکانات رفاهی ویژه ای است و میتوانید بسته به نوع و امکانات و سرمایه ای که برای سفر کنار گذاشته اید تور مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفری با برنامه ریزی دقیق را در کشور مالزی تجربه نمایید.

تور کوالا لامپور

تور کوالالامپور یکی از پیشنهادهای لی تور برای مسافرت شماست. مطمئن باشید که شما در این تور لحظات نابی را تجربه خواهید کرد. شما در همه ماه های سال ۹۷ می توانید به مالزی و هر یک از شهرهای آن سفر کنید. تور مالزی به کوالالامپور نیز در طول سال آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. پارک پرندگان کوالالامپور یکی از جاذبه های گردشگری شهر کوالالامپور است که مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند به صورتی که این پارک در دنیا مشهور شده است.

اگر شما اهل خرید کردن باشید می توانید بهترین مارکز خرید را در کوالالامپور پیدا کنید. کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی دارای مراکز خرید درجه یکی است که از جمله آنها می توان به خیابان “بوکیت بینتانگ” اشاره کرد که شور و شوق خاصی در این خیابان جاری است و مراکز تجاری و فروشگاهی کوناگونی در این خیابان وجود دارند. شما برای سفر به مالزی هم می توانید با پرواز ماهان و هم پرواز ایر آسیا با پرواز مستقیم به کوالالامپور سفر کنید که مدت زمان پرواز شما هشت ساعت طول خواهد کشید.

قیمت تور مالزی

نرخ های اعلام شده برای قیمت تور مالزی از تنوع بسیاری برخوردار است و مسافران و گردشگران عزیز میتوانند بسته به بودجه خود تور مورد نظر را انتخاب و رزرو کنند تا در تاریخ معین به همراه تور به سمت مالزی حرکت کنند. قیمت تور مالزی با نرخ های مصوب اعلام میگردد و اگر میخواهید ارزان سفر کنید بهتر است در بخش ثبت نام شماره موبایل خود را برای ما ارسال کنید تا از تور لحظه آخری مالزی مطلع شوید و با قیمت های بسیار عالی به این کشور سفر کنید. تور مالزی ارزان و تور مالزی لحظه آخری را در سایت میتوانید رزرو کنید و تور مالزی از مشهد به مقصد کوالالامپور با قیمت بسیار مناسب در لی تور قابل ارائه است.

تور مالزی

دیدگاهتان را بنویسید