تور مالدیو

تور مالدیو

تور مالدیو لحظه آخری

تور مالدیو

تور مالدیو، مالدیو جزیره ای است که در منطقه اقیانوس هند واقع شده است، کشور مالدیو که جزیره ای بسیار زیبا است یکی از مناطق بسیار دیدنی طبیعی و ساحلی است، پایتخت مالدیو شهر ماله است، مالدیو متشکل از یک مجمع الجزایر است که در جنوب غربی کرانه هندوستان واقع شده است و نزدیکترین راه از مالدیو تا کرانه هند حدود ۶۰۰ کیلومتر است.

قیمت تور مالدیو

مالدیو دارای ۱۱۹۲ جزیره مرجانی مسطح و بسیاری آبسنگ است که میتوان گفت تنها تعداد ۲۰۲ جزیره از آن دارای سکنه است، مالدیو با مساحت ۱۱۵۳۰۰ کیلومتر مربع یک جزیره کاملا مستقل است که تمامی جزایر مالدیو را در بر میگیرد. ارتفاع تمامی جزایر مالدیو به دلیل مسطح بودن آنها از سطح دریا بیش از ۳ متر تجاوز نمیکند، هتل هایی که بر روی جزیره ها ساخته میشوند دارای امکانات رفاهی کامل برای اقامت گردشگران هستند و هر کدام از این هتل ها را میتوان گفت کگه برای خود شهری کوچک بر روی جزیره هستند.

تورهای لحظه آخری مالدیو را از دست ندهید

 نوروز ۹۷

مالدیو را میتوان رویایی ترین مقصد گردشگری در آسیا معرفی کرد، از امکانات رفاهی و تفریحی در مالدیو میتوان به سواحل سنی اماکن تاریخی و فرهنگی که در شهر وجود دارد مانند کاخ های سلطنتی، موزه ها و مسجد های تاریخی با معماری های بسیار زیبا از جاذبه های تاریخی در مالدیو هستند.

شهریور ۹۶

همچنین غذاهای محلی در مالدیو مانند خراک هایی که با ماهی طبخ میگردد از دیگر لذت های گردشگری در مالدیو محسوب میگردد، غذاهایی که با انواع ماهی های آزاد اقیانوس آماده میشوند در رستوران های بسیار زیبای سنتی و یا مدرن از غذاهای اصلی به شمار میروند.

هتل های مالدیو

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی در مالدیو هتل های روی آب با اتاق های از جنس چوب است که کف اکثر اتاق ها با شیشه های شفاف پوشیده شده است تا لذت اقامت را در این هتل های هیجان انگیز زیاد کند، این هتل ها را شاید در هیچ کجای دیگر به اینصورت نتوان یافت کرد، با قامت در این اتاق های بسیار زیبا میتوانید از کف اتاق ماهی های زیبای اقیانوس را در زیر پای خود مشاهده کنید و لذت ببرید.

 زمستان ۹۶

مالدیو دارای یکی از مجلل ترین رستورانهای جهان است که به رستوران شیشه ای در عمق ۵ متری از زیر آب معروف است و دارای غذاهای بسیار خوشمزه است در این رستوران لوکس هنگام غذاخورد میتوانید ماهی های بسیار زیبا و رنگارنگ اقیانوس را در کنار خود ببینید. همچنین شنا کردن در این آبهای بسیار ذلال و شفاف لذت بسیار زیادی داری زیار در هنگام شنا میتوانید در کنار دلفین های آزاد شنا و یا در زیر آبهای اقیانوس غواصی کنید و دنیای شگفت انگیز زیر اقیانوس زیبا را ببینید و بهترین لذت دنیا را ببرید. تور مالدیو لحظه آخری

تور مالدیو لحظه آخری

تور گردشگری مالدیو نوروز ۹۷ با قیمت عالی را میتوانید در اینجا ببینید و با رزرو هتل های خوب برای تور زمستان ۹۶ برنامه ریزی کنید و تورهای لحظه آخری مالدیو را از دست ندهید.

تور مالدیو


هتل های مالدیو

کرومبا مالدیو, هتل باندوس ریزورت, سان آیلند ریزورت و اسپا, هتل نیکا آیلند, هتل آدران سلکت میتاپارو

دیدگاهتان را بنویسید