تور قوبا

تور قوباتور قوبا لحظه آخری گنجینه آذربایجان

تور لحظه آخری قوبا آذربایجان!

تور قوبا

قوبا شهرستانی در قسمت شمالی جمهوری آذربایجان که از سمت شمال با شهرستان قوسار و از سمت جنوب شاماخی و اسماعیل لی و از سمت شرق با شهرستانهای خاچماز و شابران و از سمت غرب هم با قبله همسایه است.

شهرستان قوبا

شهرستان قوبا در سال ۱۹۳۰ بنا نهاده شده است و مساحت آن حدود ۵۸ کیلومتر میباشد و جمعیت این شهرستان حدود ۳۸ هزار نفر است و از هفت بخش و صدوچهل ونه روستا تشکیل شده است.

تور قوبا لحظه آخری گنجینه آذربایجان

قوبا آذربایجان

این شهرستان با پایتخت آذربایجان حدود ۱۶۸ کیلومتر فاصله دارد و میتوان گفت که نزدیکترین شهر به پایتخت آذربایجان قوبا است، همچنین دولت جمهوری آذربایجان با ایجاد زیرساخت های بسیار غنی در صنعت گردشگری باعث جذب گردشگران به این منطقه گردیده است، از قسمت های معروف در این شهرستان که پذبرای گردشگران است یکی روستای خینالی که در ارتفاع ۲۵۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد و دیگری روستای قوبا، کاراسنای است که این دو منطقه توریستی در قوبا به شمار میروند.

گنجینه جمهوری آذربایجان

مردم روستای خینالی به زبان خاصی سخن میگویند و به صنعت و هنر قالی بافی مشهور هستند، و اکثر اهالی روستا به این هنر ارزشمند آشنا و حرفه ای هستند.

روستای قوبا، کاراسنای که مردم آن بیشتر یهودیان مهاجر هستند در دل کوه قرار دارد. این منطقه طبیعت بسیار زیبایی دارد و یکی از میوه های مشهور آن سیب قوبا است که طعم بسیار خاصی دارد. همین جاذبه های زیبا و جذاب باعث جذب گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان به این شهرستان شده است.

تور قوبا لحظه آخری گنجینه آذربایجان را میتوانید از اینجا رزرو کنید و تور ترکیبی قوبا باکو را میتوانید در سایت لی تور مشاهده کنید.

تور قوبا


هتل های قوبا

هتل ریکسوس قوبا آذربایجان

دیدگاهتان را بنویسید