تور قشم

تور قشم ، جزیره زیبای قشم در آب های خلیج فارس همانند نگینی است که همواره با درخشش خود باعث جذب گردشگران و علاقمندان به طبیعت و تاریخ هستند، این جزیره دارای منابع بسیار زیادی از جاذبه های گردشگری است که از نمونه آنها میتوان به جاذبه های طبیعی مانند سواحل مرجانی، جنگل حرا، دره ستارگان و جاذبه های تاریخی مانند روستاها و سازه های بسیار قدیمی در آن است. برای خواندن Qeshm برید.

تور قشم

یکی بزرگترین جزیره ایران در آب های خلیج فارس است و در سالهای اخیر ایجاد زیر ساخت هایی برای صنعت گردشگری پیشرفت بسیار خوبی را در حال حاظر شاهد هستیم، تور قشم ارزان و تور قشم زمینی لحظه آخری رو از ما بخواهید. ما برای قشم رفتن شما همه  کارها را راحت کرده ایم. برای سفر به قشم میتوانید از چند مسیر به آن برسید، میتوانید از بندر عباس با قایق های مسافربری که حدود ۳۰ دقیقه با قشم فاصله دارد خود را به جزیره برسانید، هزینه این سفر نیم ساعته حدود ۱۲٫۵۰۰ تومان است و این مسیر از اسکله شهید حقانی شروع میشود.

همچنین اگر با اتومبیل شخصی خود به قشم سفر میکنید میتوانید از بندر عباس حدود ۷۰ کیلومتر به سمت بندر پل حرکت کنید و به همراه اتومبیل خود با لندی گراف با کرابه ای حدود ۵۰٫۰۰۰ تومان خود و اتومبیل شخصی خود را به قشم برسانید. و اگر با هواپیما به قشم سفر میکنید میتوانید هنگامی که به جزیره رسیدید در فرودگاه یک اتومبیل کرایه کنید، فرودگاه قشم در میانه جزیره واقع گردیده است و اگر میخواهید گشتی در غرب جزیره بزنید با همان اتومبیل کرایه ای این کار را انجام دهید، کرایه اتومبیل در قشم میتواند مقرون به صرفه تر از تاکسی برای شما باشد.

معرفی و نقد هتل قشم

تور قشم ارزان

از جاذبه های گردشگری در قشم میتوان تنگه چاه کوه، را که یکی از یزیبا ترین جاذبه های طبیعی در این منطقه است را معرفی کرد، برای رسیدن به این تنگه میتوانید از مسیر پیشنهادی ما که از منطقه درگهان شروع میگردد و بعد به گیاه داران در مسیر میرسید، از آنجا به رمکان و پس از آن به جی جیان بروید و به فرودگاه قشم می رسید.

در آنجا از محلی ها سوال کنید تا شما را به سمت تنبان راهنمایی کنند به تنبان که رسیدید به سمت شهرک گرزین و پس از آن دهخدا و هفت رنگ و در آخر پس از گذر از گوران به چاه کوه میرسید، اتومبیل را میتوانید تا نزدیکی تنگه ببرید و حدود ۲ ساعت را در این منطقه زیبا سپری کنید.

تور قشم از اصفهان

کارگاه های لنج سازی، پس از چاه کوه میتوانید برای دیدن کارگاه لنچ سازی به سمت گوران حرکت کنید که از چاه کوه تا آن منطقه حدود ۱۰ کیلومتر است، جذابیت دیدن ساخت لنچ از نزدیک تجربه ای جدید متواند برای هر فردی باشد عمده سازه های لنج در منطقه کنگ است و مکان هایی که برای تعمیر لنج میتوانید آنها را یافت کنید همین منطقه گوران است. بام قشم، به سمت روستای طبل حرکت کنید و از طبل تا نتهای جاده حرکت کنید تا به مسیر پیاده راه برسید در اینجا حدود ۱۵ دقیقه میتوانید پیاده روی کنید تا به بام قشم برسید و حدو ۲ ساعت را در اینجا به دیدن منظره زیبای قشم بپردازید

همچنین از این منطقه میتواند چشم اندازهای بسیاری زیبایی را مانند جنگل حرا، سواحل شمالی خلیج فارس، ژئو پارک قشم را از دور مشاهده کنید،و اگر هم اهل ماندن در طبیعت و گذراندن شب در این منطقه باشید میتوانید آسمان شب را که مملو از ستاره از ببینید و لذت ببرید.

تور قشم

تور قشم زمینی

در روز دوم از سفر خود میتوانید از مکانهایی همچون

غار نمکدان، که در غرب جزیره واقع گردیده است، دارای جذابیت های بی نظیر طبیعی است، برای دسترسی به این منطقه میتوانید از مسیر غرب به سمت فرودگاه حرکت کنید و پس از پشت سر گذاشتن فرودگاه حدود ۶۰ کیلومتر خود را به جاده شوسه برسانید و از اینجا حدود ۲۳ کیلومتر تا دهانه غار فاصله دارید، قبل از رسیدن به غار میتوانید به روستای سلخ بروید و نهار را در اینجا صرف کنید، و در اقامت گاه بوم گردی زینب استراحت کنید و با سرگذشت این بانوی قشم اشنا شوید. غار نمکدان یکی از جاذبه های بی نظری در قشم است که به چشم خواهید دید، در دل کوه رگه هایی از نمک را در شیارهای کوه میتوانید ببینید و در هنگام ورود به غار میتوانید جلوه طبیعت را به چشم ببینید که چطور خودنمایی میکند در دهانه غار قندیل های نمکی مرمری و بلورین را مشاهده میکنید که بسیار چشم نواز هستند. پس از بازدید از غار نمکدان میتوانید به سمت جنگل حرا حرکت کنید، مسیر دسترسی به این جنگل از سمت روستای گوران به سمت روستای طبل و پس از آن به هفت رنگ می رسیم، استفاده از قایق در این جنگل نفری ۱۲٫۰۰۰ تومان است که با قایق های ۶ نفری برای گشت زنی در جنگل حرکت میکنید.

تور قشم لحظه آخری

در قشم یکی از بزرگترین مراکز خرید در ایران با نام سیتی سنتر قشم ۱ و ۲ قرار دارد، این مرکز خرید بسیار مورد توجه گردشگران داخلی است که برای خرید از این مراکز بزرگ خرید به جزیره قشم سفر میکنند. همچنین برای اینکه از هوای عصر گاهی بسیار مطبوع در قشم استفاده کنید میتوانید در پارک زیتون که در کنار مراکز سیتی سنتر مدتی را پیاده روی کنید و از هوای بسیار عالی قشم استفاده کنید.

این پارک با فضای بسیار زیبا طراحی و ساخته شده تا یکی از جاذبه های گردشگری در قشم باشد، سازه های این پارک بسیار منظم با آلاچیق های بسیار زیبا که در گوشه و کنار پارک دیده میشوند نمایی زیبا به آند بخشیده و آن را جذاب تر کرده است، در کنار پارک میتوانید از مرکز خرید سیتی سنتر ۱ و از امکانات تفریحی که در آن وجود دارد لذت ببردی، از فضاهای تفریحی که در این مرکز میتوانید استفاده کنید، انواع باشگاه های ورزشی و فرهنگی، سینما ۴ بعدی، دوچرخه سوتاری در محوطه پارک، زمین ویژه اسکیت، زمین فوتبال چمن، کافی شاپ و قهوه خانه سنتی، سواحل زیبا که همگی از مزایای پارک زیتون به شمار میرود.

تور قشم از شیراز

یکی دیگر از جاذبه های طبیعی و گردشگری در قشم منطقه ای با نام کاسه سلخ است، این منطقه که مساحتی حدود ۳۵ کیلومتر مربع را دارد بدون پوشش گیاهی و هیچ نوع حیاتی است که با هزاران تپه کوچک و بزرگ با اشکال مخروطی که با فرسایش به وجود آمده است به چشم می خورد، در این برهوت یک چشمه گوگرد وجود دارد که از دل زمین می جوشد که به عجایب این منطقه افزوده است، این منطقه معمولا بدون هیچ صدایی است که آرامش بسیار زیادی دارد و گه گاه این آرامش با صدای عقاب معروف قشم که در آسمان پرسه میزند به هم می خورد.

تور قشم از مشهد

از دیگر تفریح هایی که میتوانید در قشم تجربه کنید رفتن به جزیره هنگام و بازدید از این جزیره است که اگر در آن روز خوش شانس باشید دلفین های آزاد به استقبال شما می آیند و خود نمایی میکنند، همچنین پس از آن میتوانید از دنیای زیر آب دیدن کنید که این تجربه را با استفاده از تور های غواصی میتوانید در زیر آب تجربه کنید. و پس از آن بازدید از پارک کروکدیل ها است که در سمت شرق جزیره قرار دارد، و بعد از آن از آکواریوم پروانه طلایی دیدن کنید که بسیار جذاب و دیدنی است، دره ستاره ها و جزیره ناز هم یکی از جاذبه های گردشگری در قشم است که حتما از آن دیدن گنید و لذت ببرید. تور قشم زمینی به همراه تور قشم لحظه آخری در لی تور قابل ارائه است همچنین تور قشم از شهرهای شیراز، مشهد، اصفهان و همچنین تور قشم نوروز ۹۷ را اینجا رزرو کنید.

تور قشم نوروز ۹۷

نوروز بهترین زمان برای سفر به قشم است. شما در نوروز ۹۷ می توانید بهترین امکانات را در جزیره زیبای قشم شاهد باشید. انواع هتل ها، از یک ستاره تا پنج ستاره، در تور قشم نوروز ۹۷ لی تور برای اقامت شما آماده هستند تا شما اقامت دلچسبی را در این جزیره داشته باشید. هتل سورینت، ارم، رویال، دیانا، کاوان و خیلی از هتل های قشم آماده میزبانی از مسافران و توریست های نوروزی قشم می باشند.

هتل های قشم

هتل ارم قشمهتل ساحل طلایی قشمهتل ساحلی خلیج فارس قشمهتل سینگو قشمهتل آرام قشمهتل شمس قشمهتل آلاله ۲ قشم

دیدگاهتان را بنویسید