تور فرانسه

تور فرانسه ، یکی از پر طرفدارترین مقصدهای گردشگری در میان توریست های جهان به شمار می رود، این کشور یکی از مدرن ترین کشورهای اروپا است که در منطقه اروپای غربی واقع شده گردیده است و جزو سه کشوری در اروپا است که از سواحل دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس بهره می برد، پس بنا بر این گردشگری در این کشور به دلیل قرار گرفتن در کناره دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس و جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی که دارد به یکی از صنعت های مهم در فرانسه تبدیل شده و از نظر اقتصادی نقش مهمی را در این کشور ایفا می کند.

فرانسه را می توان یکی از مهمترین پرورش دهنده های هنرمندان، دانشمندان و اندیشمندان در بسیاری از شاخه های علمی است، که دورانی را در جهان رقم زده که به آن دوره روشنگری گفته می شود که از لحاظ پیشرفت های اجتماعی و فکری یکی از درخشان ترین دوره های تاریخ بشر را رقم زده است، فرانسه کشوری با تاریخ بسیار طولانی که بسیاری از آثار تاریخی در این کشور در سازمان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده، به همین منظور این کشور سالانه پذیرای بیش از ۸۳ میلیون گردشگر خارجی است که این آمار بالاترین میزان جذب گردشگر را در جهان به خود اختصاص داده است.

تور لحظه آخری فرانسه به مقصد پاریس
تور لحظه آخری فرانسه به مقصد پاریس

قیمت تور فرانسه

فرانسه یکی از کشورهای توسعه یافته در اروپا است و از مهمترین پرورش دهنده های دانشمندان، هنرمندان و شاخه های علمی در جهان است که در میان سایر کشورهای جهان رتبه پنجم را از نظر اقتصاد به خود اختصاص داده و قدرت بسیار بالایی را در میان کشورهای جهان دارد، همچنین از نظر استانداردهای بین المللی میتوان این کشور را پیشرو دانست که دارای استانداردهای بالای زندگی، تحصیل، سلامت، آزادی، امید به زندگی و شاخص بالای توسعه انسانی در جهان است که جزو کشورهای ایده آل برای زندگی به شمار می رود.

فرانسه در سال ۲۰۱۳ محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان و سومین کشور پر درآمد از نظر اقتصاد گردشگری معرفی شد، و در سال ۲۰۰۷ پذیرای بیش از ۷۴ میلیون گردشگر خارجی بوده و از این راه درآمدی حدود ۴۳ میلیارد دلار را جذب کرده است و توانسته در مقام بالاتری نسبت به کشورهای امریکا، اسپانیا، چین، انگلستان و مکزیک قرار بگیرد.

تور ارزان فرانسه

کشور فرانسه دارای ۳۷ جاذبه گردشگری ثبت شده در سازمان میراث جهانی یونسکو است، و شهرهای بزرگ و پیشرفته فرانسه مانند پاریس، استراسبورگ، تولوز، لیون، بوردو با دارای بودن امکانات بسیار زیاد گردشگری مانند سواحل دریا، مناطق روستایی جذاب، پیست های اسکی، طبیعت بگر و زیبا باعث جذب گردشگران بسیاری به این کشور شده است، در این مناطق از شهرها روستاهای تاریخی کوچک و زیبایی وجود دارد که زیباترین روستاهای فرانسه هستند، همچنین دارای تعداد زیادی باغ های سرشناس گردشگری هستند که وزارت فرهنگ فرانسه آنها را برای گردشگران طبقه بندی کرده که است.

تور لحظه آخری پاریس
تور گردشگری پاریس فرانسه

پاریس :

پاریس شهری بسیار زیبا که از نظر آمار بازدید کننده در جهان رتبه سوم را به خود اختصاص داده است، در پاریس موزه های بزرگ و معروف و مشهوری واقع شده که از جمله این موزه ها میتوان به موزه لوور که بالاترین بازدید را در میان موزه های هنری در جهان داردف همچنین موزه اورسی که در شاخه امپرسیونیسم و هنرهای معاصر استفاده می شود، این شهر زیبا و بزرگ دارای برخی از نمادهای معروف در جهان است که از جمله آنها میتوان به برج ایفل که نرخ بالاترین بازدید کننده و پردرآمدترین اماکن تاریخی در جهان را به خود اختصاص داده است،

همچنین آثار تاریخی معروفی در پاریس واقع گردیده که از جمله آنها می توان به کلیسای جامع نوتردام، طاق پیروزی، کلیسای سکره کر دو مونمارتر و شهر علم و فن آوری که بزرگترین موزه علم در اروپا است اشاره کرد، که این موزه در پارک لاویلت در شهر پاریس قرار گرفته و در نزدیکی آن هم کاخ ورسان واقع شده که کاخ پادشاهی سابق فرانسه بوده است.

تور گردشگری فرنچ ریوبرا فرانسه
تور گردشگری فرنچ ریوبرا فرانسه

فرنچ ریوبرا :

کوت دازور معروف به فرنچ ریوبرا واقع در جنوب شرقی کشور فرانسه که پذیرای بیش از ۱۰ میلیون گردشگر در سال و دومین منطقه توریستی در فرانسه پس از پاریس به شمار می رود، فرنچ ریوبرا در سال ۳۰۰ روز آفتابی دارد و ۱۱۵ کیلومتر خط ساحلی، ۱۴ پیست اسکی، ۳۰۰۰ رستوران و ۱۸ زمین گلف در خود جای داده که باعث جذب تعداد زیادی گردشگر به این منطقه شده و باعث کسب درآمد خوبی برای فرانسه گردیده است، کوت دازور هر ساله میزبان نیمی از مسافران کشتی سوپریاچ است و میتوان گفت که حدود ۹۰ درصد این گردشگران از خط ساحلی این منطقه بازدید می کنند.

تور ارزان فرانسه
ور گردشگری پروانس فرانسه

پروانس :

پروانس را می توان یکی دیگر از منطقه های مهم فرانسه معرفی کرد که در راستای جذب گردشگر طراحی شده و دارای جاذبه های متعدد طبیعی و تاریخی مشهوری مانند پارک طبیعی کامارگو، جرج دوردون، چشم انداز لوبرون و پارک ملی کالانکوز و جاذبه های تاریخی مشهوری مانند بناهای ارل روم، پون دوگار و کاخ های پاپ د آوینیون می باشد. در این منطقه چندین شهر توریستی وجود دارد که باعث جذب گردشگران بسیاری می شود مانند مارسی، کاسیس، اکس-آن_پروانس و خط ساحلی دریای مدیترانه، این مناطق گردشگری و توریستی نقش مهمی را در جذب گردشگر و اقتصاد صنعت توریست برای فرانسه به همراه دارد.

تور گردشگری دره لویر فرانسه
تور گردشگری دره لویر فرانسه

دره لویر :

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری در کشور فرانسه کاخ ها و قلعه ها در دره لویر می باشد، این آثار تاریخی که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده به دلیل بالا بودن کیفیت آثار معماری بسیار معروف است و این آثار را می توان در شهر های آنژو، بلوآ، امبیس، اورلئال، سومور، شینون و تور دید اما به صورت ویژه میتوان از قلعه (شاتو)هایی مانند : قلعه چمبورد، ویلاندری، امبیس، دوزی و قلعه چنونسو به عنوان درجه بالای آرمان گرایی در عصر رنسانس در فرانسه نام برد.

تور روستاهای زیبای فرانس
تور روستاهای زیبای فرانس

روستاهی زیبای فرانسه :

در سال ۱۹۸۲ در فرانسه یک انجمن مستقل برای ترویج روستاهای کوچک و توریستی برای جذب گردشگران تاسیس گردید که با شناسایی و بررسی تمامی روستاهای فرانسه ۱۵۲ روستا ره جزء زیباترین روستاهای فرانسه برای رونق صنعت توریست و جذب گردشگر به این مناطق معرفی کردند، این روستاهای زیبا با قانون هایی مانند جمعیت تا ۲۰۰۰ نفر و دارا بودن حداقل ۲ منطقه گردشگری طبیعی، تاریخی، علمی، افسانه ای و هنری انتخاب شده اند. و اگر به هر کدام از این روستاها سفر کنید حتما شاهد این جاذبه های گردشگری در آنها خواهید بود.

دیگر جاذبه های گردشگری در فرانسه:

در ادامه فرانسه را می توان یکی از کشورهای بزرگ معرفی کرد که بر روی گسترش و پیشرفت صنعت توریست بسیار موفق بوده و با سیاست های درست توانسته گردشگران بسیاری را با هر سلیقه گردشگری به سمت خود جذب کند.

از دیگر جاذبه های گردشگری که در فرانسه باعث جذب گردشگران بسیاری می گردد میتوان به کوه های آلپ با پیست های اسکی پیشرفته اشاره کرد که علاقمندان بسیاری در نوع خود دارد.

همچنین سواحل دریای مدیترانه در منطقه های لانگداک روسیون، فرنچ ریوبرا و کرسیکا و همچنین جزیره های معروف کارادئیب مارتینیک، سنت مارتین، جزیره گوادلوپ و هور از جاذبه های گردشگری در فرانسه به شمار می روند.

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری که طرفداران بسیار زیادی دارد مسیر ناپلئون است که در سال ۱۸۱۵ پس از بازگشت ناپلئون از تبعید ساخته شده که گرنوبل را به گلف-ژوئن در جنوب شرق فرانسه متصل می کند.

تور فرانسه ۹۷

برای رزرو تور فرانسه به مقصد پاریس میتوانید از طریق فرم جستجو تنها کلمه مورد نظر را جستجو کنید و (شهر مورد نظر را که قصد اقامت در آن را دارید انتخاب کنید) و مقصد شهر پاریس و همچنین انتخاب تاریخ رفت و برگشت را از میان تورهای موجود نمایش داده شده، تور مورد نظر و دلخواهتان را به صورت آنلاین رزرو نمایید.

قیمت تور فرانسه نوروز ۹۷

نگران قیمت نباشید ما در لی تور مجموعه متنوعی از تورهای فرانسه را قرار داده ایم تا شما به راحتی و تنها با جستجو شهر مورد نظر به تمامی تورهای فرانسه با انواع قیمت های مختلف دسترسی داشته باشید و بهترین تور فرانسه را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید، همچنین در لی تور می توانید با جستجو تور لحظه آخری فرانسه لیست تورهای لحظه آخری را مشاهده و انتخاب کنید تا از نظر هزینه مقرون به صرفه باشد.

البته توجه داشته باشید تورهای لحظه آخری به صورت چارتری به فروش می رسد و پس از انتخاب و خرید تور نمی توان آن را کنسل و یا تعویض کرد پس بنا بر این در انتخاب تور مورد نظر خود و تاریخ مورد نظر و همچنین ایرلاین خود دقت لازم را داشته باشید. 

تور پاریس ۵ روزه

هتل های فرانسه

هتل کارینا تور ایفل, هتل هایت ریجنسی پاریس اتوال, هتل سژوقز اند افیرز پاریس, هتل دو بوا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید