تور سنگاپور

تور سنگاپور

تور سنگاپور

تور سنگاپور ، سنگاپور کشوری توسعه یافته و جزیره ای که بر خلاف اندازه کوچکی که دارد دارای بسیاری جاذبه های گردشگری و توریستی است، سنگاپور یکی از هیجان انگیزترین و محبوب ترین تورها است، سنگاپور شهری با جذابیت های دیدنی گردشگران به هنگام ورود به سنگاپور شاهد مجسمه «مرلیون» خواهند بود.

مردم سنگاپور بسیار به غذا اهمیت میدهند و معمولا در طول روز به غذا فکر میکنند، مراکز خرید در سنگاپور هم بسیار جذاب است و مردم سنگاپور مراکز خرید این کشور را «بهشت خریداران» می نامند، مناطق دیدنی در سنگاپور را میتوان ارکید سنگاپور، جاده ارچارد، فلایرکه چرخ و فلکی هیجان انگیز که بزرگترین چرخ و فلک جهان است، سنتوزا و دنیا زیر آب، باغ گیاه شناسی بوکیت تیماه، محله هندی ها، محله چینی ها، معبد بودا، باغ وحش سنگاپور نام برد و این مناطق را در برنامه سفر خود بگنجانید.

تور سنگاپور لحظه آخری

از آنجایی که کشور سنگاپور مملو از امکانات رفاهی و گردشگری فراوانی است تور لحظه آخری سنگاپور یکی از راه های اقتصادی برای گردشگران است تا با پایین ترین قیمت بتوانند از این امکانات در کشور سنگاپور بهره مند شوند، تور سنگاپور لحظه آخری همانند تورهای رزروی امکانات ویژه رفاهی کامل دارد و گردشگران میتوانند با اضافه کردن و یا کم کردن از منو امکانات رفاهی در هزینه سفر خود مدیریت کنند.

تور سنگاپور + مالزی

تور ترکیبی سنگاپور+مالزی یکی از تورهای پرطرفدار است، تورهای گردشگری در این دو کشور از هیجان انگیزترین تورهای لی تور است، سفر به این دو کشور یعنی همواره تفریح و لذت بردن از منابع طبیعی استوایی در مدت زمان تور سعی کنید فقط لذت ببرید، ما امکانات رفاهی بسیار عالی برای شما در نظر گرفتیم.

تور ترکیبی سنگاپور+مالزی یکی از تورهای پرطرفدار است

قیمت تور سنگاپور

تور سنگاپور خود به تنهایی قیمت چندان بالایی ندارد و معمولا قیمت تور سنگاپور با رزرو تورهای کامل با تمامی امکانات رفاهی بیشتر از ۲ میلیون تومان نمیشود آما استفاده از تور ترکیبی مانند مالزی+سنگاپور، سنگاپور+پوکت+مالزی، سنگاپور+مالزی+بانکوک+پوکت معمولا مرقون به صرفه تر هستند و میتوانید با انتخاب تورهای ترکیبی سفر بیاد ماندنی برای خود و خانواده عزیزتان فراهم کنید.

تور ارزان سنگاپور

بعد از اینکه در جستجوهای تور لی تور، تور سنگاپور را جستجو کردید در نتایج جستجو فهرست تورهای سنگاپور را خواهید دید، که به صورت نزولی از تور ارزان سنگاپور به تور گران تر طبقه بندی شده است و در مقابل چشمان شما ظاهر می شود.

همچنین شما می توانید با ایجاد فیلتر های مناسب سفرتان امکان جستجوی دقیق تری را در سایت لی تور داشته باشید. در سمت راست صفحه می توانید این فیلترها را وارد کنید تا انتخاب تور شما به خواسته تان نزدیک تر باشد. شما می توانید فهرست تورهای نشان داده شده را برمبنای نوع هتل، درجه هتل، قیمت تور و … فیلتر کنید. به وسیله گزینه “تغییر پرواز” نیز قادر هستید زمان پرواز، خط هوایی خود را طبق خواسته و سلیقه خودتان تغییر دهید. 

تور سنگاپور تابستان

سنگاپور در فصل تابستان بسیار سرسبز و گرم است آن هم به دلیل نزدیک بودن آن به خط استوا است، البته این کشور به همین دلیل همواره آب و هوایی گرم و مرطوب دارد،

هوای سنگاپور در ماه های آوریل تا مه بسیار گرم است اما در طول شب هوا باز هم از درجه هوای سلسیوس پایین تر نمی آید، اما ماهخ های دسامبر تا ژانویه هوا خنک تر میشود، سنگاپور از مناطقی است که هموارا در آن باران میبارد و سالانه حدود ۲۳۴۰ میلی متر بارندگی دارد.

تور سنگاپور زمستان

آب و هوا در سنگاپور در طول سال فرق چندانی نمیکند و در زمستان هم فقط کمی خنک تر میشود، به همین دلیل تور سنگاپور زمستان در زمستان محبوبیت بسیاری دارد،تعداد گردشگران در طول سال در این منطقه همواره ثابت است و شرایط آب وهوا در سنگاپور را نمیتوان پیش بینی کرد، و بهتر آن است بر اساس فستیوال هایی که در سنگاپور برگزار میگردد برنا سفر خود را تنظیم کنید.

قیمت تور سنگاپور در زمان فستیوال هنر و سال نو چینی و فستیوال «Lantern» افزایش پیدا میکند، و تنها میتوان گفت به دلیل افزایش قیمت هتل ها است. تور سنگاپور لحظه آخری تک و تور ترکیبی با مالزی رازان قیمت را میتوانید در اینجا ببینید، تور سنگاپور در تابستان و تور سنگاپور در زمستان را میتوانید رزرو کنید.

 

تور سنگاپور


هتل های سنگاپور

هتل رویال ات کوئینز, هتل گرند پارک اورچارد, هتل کوآلیتی مارلو, هتل گرند سنترال, هتل اورچارد سنگاپور

دیدگاهتان را بنویسید