تور سامویی

تور سامویی

تور ارزان و لوکس لحظه آخری جزیره سامویی

 

تور سامویی

سامویی جزیره ای به مساحت ۲۲۸ کیلومتر مربع واقع در استان سوراتانی در ۷۰۰ کیلومتری از شهر بانکوک است، که از نظر جغرافیایی در خلیج تایلند نیز واقع شده است، جزیره سامویی پس از پوکت و چانگ سومین جزیره بزرگ کشور تایلند محسوب میشود، و یکی از جزایر بسیار زیبا در جهان است.

منابع طبیعی در سامویی بسیار زیاد است و دارای سواحل شنی و سخره های مرجانی و درختان نارگیل بسیار زیادی است، در کناره های جزیره سامویی که بیش از ۶۰ جزیره است میتوان تعداد بسیاری جزیره کوچک و بزرگ را دید که برخی از آنها هم مانند جزیره تائو که در مجاورت سامویی قرار دارد بزرگ هستند.

در میانه مرکزی سامویی که مملو از جنگل و کوهستان است غیر مسکونی و قسمت مسکونی این جزیره همانند پوکت بخشی از آن به عنوان جزیره ناتون «Nathon» شناخته میشود که بخش های مهم همچون بانک های و رستوران ها و دفاتر خدماتی و غیره در آن واقع گردیده است، و سواحل ناتو محل اصلی توقف کشتی ها و قایق هایی است که در میانه سرزمین ها رفت و آمد میکنند.

تور سامویی پوکت

تور سامویی از طریق فرودگاه بین المللی که با کد (USM)  به صورت اختصاصی ساخته شده است برگزار میگردد، این فرودگاه توسط خط هوایی (Bangkok Airways)  ساخته شده است و تنها مسیر حملا و نقل هوایی در این جزیره است.

تور سامویی جزیره زیبای تایلندی را به همراه پوکت

جزیره سامویی

جیزره سامویی از زیابترین جزایر در خلیج تایلند است و به دلیل سواحل زیبا و جنگل های بکر و مملو از درختان نارگیلی که دارد مورد توجه گردشگران بسیار قرار میگیرد تا تعطیلات خود را در این منطقه زیبا سپری کنند.

سفرنامه سامویی

سفر به تایلند یکی از سفرهای خاطره انگیز است و همواره این کشور در تلاش است تا با ایجاد زیرساخت های گردشگری و ایجاد امکانات رفاهی در سرتاسر کشور تایلند گردشگران را به سمت خود جذب کند.

تور لحظه آخری سامویی

تور سامویی جزیره زیبای تایلندی را به همراه پوکت میتوانید در اینجا ببینید و تور لحظه آخری ارزان سامویی را میتوانید به راحتی رزرو کنید. سامویی از شهرهای تایلند است که مسافران و گردشگران بسیاری را جذب خود میکند، سامویی تایلند نسبتا قیمت بالاتری در مقایسه با دیگر تورهای تایلند دارد اما ویژگی این منطقه مناظر و طبیعت بسیار زیبا و امکانات رفاهی و گردشگری آن است.

تور سامویی ارزان

قیمت تور سامویی بسیار متغیر است و شما میتوانید با انتخاب و یا عدم انتخاب امکانات رفاهی نرخ های و هزینه های سفر خود را مدیریت کنید، امکاناتی همچون نوع پرواز، هتل، غذا و غیره در قیمت تورها تاثیر بسیار زیادی دارد.

در کل کشور تایلند خود کشوری ارزان قیمت است و با وجود این مناطق شمالی تایلند از شهر بانکوک ارزان تر است، چه بسا با رزرو تور لحظه آخری سامویی هزینه های سفر شما خیلی کمتر دربیاید و شما میتوانید با اقتصادی ترین روش به سامویی سفر کنید و از امکانات رفاهی ما بهره مند شوید.

تور سامویی


هتل های سامویی

هتل نورا بوری, هتل لمردین, هتل مایی سامویی, هتل بوندآری, هتل شاسا

دیدگاهتان را بنویسید