تور راس الخیمه

تور راس الخیمه

تور رأس الخیمه

تور رأس الخیمه ، یکی از هفت منطقه امیرنشین امارات است و البته از جالب ترین و جذاب ترین منطقه های امارات هم به شمار میرود، رأس الخیمه در میانه کوه هاجر و خلیج فارس واقع شده و بسیار باشکوه است، این منطقه یکی مقاصد گردشگری برای گذراندن چند روز تعطیلی در کنار منطقه ای با بیابان های ماسه ای و نهرها و تالاب های سرسبز و شاداب است.

 

هتل ریکسوس راس الخیمه

رأس الخیمه میراث غنی فرهنگی با آب و هوای معتدل در خود دارد و به همین علت مکانی برای تفریح های هیجان انگیز و ماجراجویانه و منطقه ای برای تجارت است، رأس الخیمه که در امتداد خلیج فارس و کناره کوه هاجر به مساحت ۴۰ کیلومتر ساحل دارد در خود منطقه ای ایجاد کرده تا یک سفر خاطره انگیز را برای گردشگران در پی داشته باشد.

سفرنامه راس الخیمه

این منطقه مملو از جاذبه های تاریخی است و در کنار آن طیف گسترده ای از تفریح های مختلف در فضای باز مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، قایقرانی و بسیاری دیگر از ورزش های جذاب مانند گلف را ارائه میدهد و در ادامه به جاذبه های گردشگری که میتوانید در راس الخیمه ببینید را به شما معرفی خواهیم کرد.

تور راس الخیمه و اقامت در هتل ریکسوس باب البحر دبی

تور راس الخیمه هتل ریکسوس باب البحر

رأس الخیمه یکی از هفت منطقه امیرنشین امارات است که در سواحل خلیج فارس قرار گرفته است، و مساحت آن حدود ۶۴ کیلومتر است، رأس الخیمه از سمت جنوب و شمال شرقی در سلطنت عمان قرار دارد و مجموع مساحت آن هم ۱۶۸۴ کیلومتر مربع است، این منطقه از سمت مغرب ساحلی است اما از قسمت شمالی صخره ای و کوهستانی است.

قیمت تور هتل ریکسوس باب البحر

که این رشته کوه های در نزدیکی دهستان شعیم قرار دارد و از همین سمت به آبهای خلیج فارس امتداد میابد، شعیم منطقه ای در رأس الخیمه است که بسیار حاصلخیز و زراعی است، رأس الخیمه به دو قسمت با آبهای آبی تقسیم شده که قسمت غربی آن که پذیرای گردشگران است رأس آلخیمه نام دارد و قسمت شرقی آن از چند منطقه بومی نشین تشکیل شده است.

راس الخیمه دبی

راس الخیمه همواره در تلاش برای بنا نهادن زیر ساخت های گردشگری تا بتواند گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کند و تا کنون هم بسیار در این راه موفق عمل کرده است.

هتل ریکسوس باب البحر دبی نظرات

اقامت در این هتل میتواند جذابیت در تعطیلات و سفر را برای گردشگران چند برابر کند و گردشگران با استفاده از امکانات رفاهی که در هتل دریافت میکنند راحتی در تور راس الخیمه را احساس میکنند.

هتل راس الخیمه دبی

 

پارک آبی راس الخیمه

تور راس الخیمه و اقامت در هتل ریکسوس باب البحر دبی با قیمت مناسب را در اینجا ببینید و پارک آبی و مراکز خرید راس الخیمه را هم فراموش نکنید.

مراکز خرید راس الخیمه

اگر مدت زمان سفر شما به راس الخیمه فقط یک روزه است. فرصت دیدن مراکز خرید راس الخیمه را از دست ندهید. بازار خرید راس الخیمه در قسمت قدیمی شهر و موزه ی ملی راس الخیمه که در یک قلعه ی قدیمی بنا شده است از جاهای دیدنی است که توصیه می کنیم از آنها دیدن کنید. مرکز خرید منار یک مجموعه گردشگری و مرکز خرید بزرگ است که مجهز به یک سینما، مرکز تفریحی فامیلی و بخش پارک آبی راس الخیمه است.

این شهر آرام و ساکت شروع مناسبی برای گردش و گشت در بخش های روستایی و تماشای ناحیه های باستانی قلیله و شیمال است. همینطور چشمه های آب گرم خاط و مسابقه شتر سواری در دیق داق ارزش زمان گذاشتن را دارند.

شهر مصافی به سوی ساحل شرقی منبع آب های بطری به همین اسم می باشد. پروژه هایی مانند دهکده الحمرا، مینا العرب، جزیره ی المرجان، Port Arabia (آکاخور قورم) و سیاحت گاه کوهستان جبل جیس هتل های پنج ستاره، امکانات ورزشی و تفریحی (دارای پیست اسکی روباز) را به این ناحیه اضافه کرده و شما می توانید از رستوران ها و مراکز تفریحی (که دربردارنده نمایندگی هایی از aalcohol دارای مجوز) نیز دیدن و خرید کنید.

تور راس الخیمه


هتل های راس الخیمه

هتل رکسوس باب البحر, هتل کاو روتانا ریزورت, هتل دابل تری بای هیلتون راس الخیمه, هتل دابل تری بای هیلتون ریزورت و اسپا جزیره مرجان

دیدگاهتان را بنویسید