تور جاکارتا

تور جاکارتا

تور جاکارتا

تور جاکارتا ،جاکارتا پایتخت کشور اندونزی یکی از پرجمعیت ترین شهرهای مسلمان در جهان اسلام است، همچنین مرکز اقتصادی و تجاری اندونزی به شمار میرود، که در کنار آن نیز صنعت و حمل ونقل هم یکی از فعالیت های اصلی در این شهر به شمار میرود، جاکارتا شهری قدیمی با سازه های مدرن است و سازه های قدیمی آن که به صورت قلعه است در این شهر بسیار به چشم میخورد.

 

قیمت بلیط اندونزی جاکارتا

جاکارتا در گذشته نام های متفاوتی داشت که از سال ۳۹۷ تا سال ۱۵۲۷ به نام «سوندا کلیا» و از ۱۵۲۷ تا ۱۶۱۹ به نام «جایاکاتارا» و در سال ۱۶۱۹ «باتاویا» که تا سال ۱۹۴۲ بر روی آن بود نامیده میشد، و پس از آن در سال ۱۹۴۲ به نام «دجاکارتا» تغیر نام یافت تا امروز که بیشتر به جاکارتا معروف است.

جاهای دیدنی جاکارتا

جاکارتا با وجود جمعیت بسیار زیادی که دارد به منطقه ای گردشگری تبدیل شده که دارای زیرساخت های طبیعی گردشگری بسیاری است، این شهر یکی از مقاصد گردشگری است که ایرانی ها به آن تمایل بسیار زیادی نشان میدهند، برای سفر به جاکارتا باید قبل از سفر برنامه ریزی بکنید تا بتوانید برای دیدن و گردش در جاذبه های آن وقت کافی داشته باشید، جاکارتا شهری است که باید به صورت پیاده از تمامی جاذبه های گردشگری آن دیدن کنید و با فرهنگ این منطقه آشنا شوید.

تور جاکارتا با قیمت بلیط ارزان اندونزی و بالی

تور جاکارتا قیمت

 

جاذبه های گردشگری جاکارتا

پارک مینیاتوری تامان

پارک تامان بیش از ۱۰۰ هکتار است و در آن خانه های سنتی که در گوشه کنار اندونزی میتوان یافت در آن ساخته شده است، هر کدام از این خانه ها صنایع دستی و لباس های محلی همان منطقه خود را به نمایش گذاشته اند، در کنار اینها هم میتوانید نمونه ساخته شده از معبد «بورویوردور» که یک معبد مهایانه بودا در منطقه ماگلانگ است را ببینید، همچنین موزه ها و سالن های سینما و تئاتر هم در این پارک وجود دارد، که برای بازدید از هر کدام از این قسمت ها باید بلیط جداگانه تهیه نمایید.

تور جاکارتا اندونزی ۹۶

تور جاکارتا با قیمت بلیط ارزان اندونزی و بالی با در اینجا ببینید و قیمت بلیط رفت و برگشت به همراه تور جاکارتا و بالی در اندونزی را در لی تور مقایسه کنید.

تور جاکارتا و بالی

لی تور بهتری مرجع ارائه دهنده تورهای اندونزی به صورت تک مقصدی و ترکیبی تور جاکارتا و بالی است، با رزرو تور گردشگری اندونزی خود به مقصد بالی و یا جاکارتا میتوانید با بهترین برنامه ریزی تعطیلات خود را در تاریخ دلخواه با ماه همراه باشید و لذت ببرید.

قیمت بلیط رفت و برگشت اندونزی

شما در لی تور این امکان را دارید تا از همه قیمت های تور جاکارتا اندونزی باخیر شوید. از ارزان ترین تور جاکارتا گرفته تا تورهای گران تر، شما برای اطلاع از هر کدام از تورهای ارزان اندونزی در زمان های مختلف می توانید با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت لی تور و به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام کنید.

همکاران ما به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در هفت روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. برای قیمت بلیط رفت و برگشت اندونزی می توانید با همکاران ما چه در سایت و چه به صورت تلفنی در تماس باشید. فقط دقت کنید که هم اکنون فقط به جاکارتا پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به بقیه شهرهای چین دست کم یک یا دو توقف پروازی خواهید داشت.

تور جاکارتا


هتل های جاکارتا

هتل گرند هایت جاکارتا, هتل منهتن, هتل شرایتون باندارا, هتل دابل تری بای هیلتون جاکارتا, هتل کراون پلازا جاکارتا

دیدگاهتان را بنویسید