تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند لحظه آخری ، تایلند کشوری با صحنه های عجیب و شلوغ و پر رفت و آمد، در تایلند چیزهایی به چشمتان میخورد که تا به حال در هیچ کجای دنیا نظیر آنرا مشاهده نکرده اید. در تایلند معابد بودایی ها، قبیله های مختلفف فروشندگان صنایع دستی بسیار جذاب، راهبان نارنجی پوش، روستاها و مناظر سرسبز، کشاورزی سنتی و بناهای ویران شده قدیمی همچنین از جذابیت های دیگر و محبوب در تایلند سواحل زیبا و درخشان است. و همین ها را میتوان در کنار یکدیگر قرار داد تا متوجه شد چرا تایلند نزد گردشگران محبوب و جذاب است، تایلند در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و محبوب ترین کشور برای سفرهای گردشگری است.

 

تور تایلند پوکت

لی تور ارائه دهنده تور ارزان تایلند با امکانات رفاهی کامل، همواره میتوانید با مراجعه با سایت از آفرهای ویژه تور تایلند باخبر شوید و بهترین تور را در بهترین زمان انتخاب کنید و از سفر ارزان خود به تایلند بهره مند شوید.

تور تایلند ارزان

قیمت تور تایلند بسیار متغیر است و شما میتوانید با انتخاب و یا عدم انتخاب امکانات رفاهی نرخ های و هزینه های سفر خود را مدیریت کنید، امکاناتی همچون نوع پرواز، هتل، غذا و غیره در قیمت تورها تاثیر بسیار زیادی دارد. تایلند خود کشور ارزان قیمتی است و با وجود این مناطق شمالی تایلند از شهر بانکوک ارزان تر است، چه بسا با رزرو تور احظه آخری تایلند هزینه های سفر بسیار کاهش پیدا میکند و شما میتوانید با اقتصادی ترین روش به کشور تاسلند سفر کنید و از امکانات رفاهی ما استفاده کنید.

محبوبترین تور تایلند و تور تایلند پوکت همچنین با تور تایلند ارزان و تور تایلند لحظه آخری با آفرهای ویژه

تور تایلند لحظه آخری

پوکت از شهرهای تایلند است که مسافران و گردشگران بسیاری را جذب خود میکند، تور تایلند پوکت نسبتا قیمت بالاتری در مقایسه با دیگر تورهای تایلند دارد اما ویژگی این منطقه مناظر و طبیعت بسیار زیبا و امکانات رفاهی و گردشگری آن است.

قیمت تور تایلند

 

تور تایلند از مشهد

محبوبترین تور تایلند و تور تایلند پوکت همچنین با تور تایلند ارزان و تور تایلند لحظه آخری با آفرهای ویژه و تور تایلند قیمت پرواز تور تایلند از مشهد و شیراز را در اینجا ببینید. تور تایلند را میتوانید با استفاده از وب سایت ما رزرو نمایید و پس از آن با ارسال مدارک برای ما و تعیین زمان دقیق سفر از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به سمت تایلند پرواز کنید و در مقصد به تور ملحق شوید. سفر به تایلند از مبدا شیراز هم مانند سفر از مشهد است، و شما مسافرین گرامی میتوانید تور مورد نظر خود را رزرو و از طریق ایمیل مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال کنید تا پس از آن هماهنگی های دیگر با شما صورت پذیرد.

تور تایلند از شیراز

خدمات تور تایلند سایت لی تور فقط منحصر در تهران نیست، سایت لی تور با شناسایی آژانس های مسافرتی معتبر در کل شهرهای ایران و ایجاد همکاری با آنها، خدمات تور تایلند خود را در سراسر ایران گسترش داده است. شهر شیراز یکی از این شهرهاست که در آنجا خدمات مربوط به تور تایلند ارائه می شود. با توجه به اینکه همه بسته های مسافرتی لی تور مبدا پروازی تهران را دارند، شما در هر کدام از شهرهای ایران زمین که باشید می توانید به صورت تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین از طریق سایت لی تور اقدام به رزرو بهترین تور تایلند با قیمت مناسب کنید.

برنامه ریزی سفر به تایلند

تایلند یکی از کشورهای بسیار ارزان منطقه آسیا است، با وجود ارزانی در تمامی کشور تایلند در شمال و مناطق جنوبی میتوان گفت از بانکوک ارزانتر هستند، برای مثال شما برای اجاره اتاق در یک مهمانخانه ارزان باید شب ۳۰۰ بات «واحد پول تایلند» و در شهر حدود ۲۰۰ بات برای اجاره اتاق در یک مهمانخانه در حومه شهر باید پرداخت کنید.

اما در شهرهای بزرگ همانند بانکوک و چیانگ می به ازای یک شب کرایه اتاق از مبلغ ۴۰۰ بات شروع میشود تا بستگی به درجه کیفیتی مهمانخانه دارد، همچنین در جزیره ها هزینه یک اتاق لوکس با کولر از ۶۰۰ بات شروع میشود و کرایه خانه های بیلاقی هم به همین صورت اجاره داده میشود. همچنین هزینه اجاره در هتل هم از ۱۳۰۰ بات به ازای هر شب شروع میشود و در مناطق تفریحی بزرگ هم اجاره اتاق از ۱۷۰۰ بات شروع میشود به بالا. مهمانخانه های تایلند در شهرهای بانکوک مانند سوک ۱۱ و چادا، در چانگ می جولیز و کوچاسری، در کائو یای گرین هاوس و در کو لیپ هم پوه از بهترین مهمانخانه ها هستند و همچنین کرایه خوابگاه ها در تایلند که روز به روز هم در حال افزایش هستند از ۱۰۰ تا ۱۵۰ بات به ازای هر شب هستند.

در تایلند چی بخوریم؟

خوراکی در تایلند بسیار ارزان است و خوراکی هایی که در خیابان یافت میشوند معمولا حدود ۲۰ بات بیشتر هزینه ندارند، و برای خوردن یک وعده کامل غذا باید چیزی حدود ۳۵ تا ۵۰ بات هزینه کنید، اگر هم برای گردش در شهر قصد خوردن خوراکی در خیابان را دارید باید برای ۳ وعده حدود ۱۲۰ تا ۱۷۰ بات هزینه در نظر بگیرید. اما برای خوردن غذاهای فست فودی غربی باید ۱۷۰ تا ۳۴۰ بات هزینه کنید، و از آنجایی که در تایلند میتوانید غذاهای آماده را با پایین ترین قیمت خریداری کنید دیگر نیاز به خرید مواد اولیه برای درست کردن غذا ندارید مگر اینگه بخواهید میوه بخرید و یا سالاد بخورید. در هر منطقه از تایلند هم میتوانید غذاهای مخصوص به آن منطقه را به عنوان غذاهای محلی امتحان کنید.

رفت و آمد در تایلند

کرایه تاکسی هم در تایلند همانند دیگر امکانات در این کشور ارزان است و سفر با اتوبوس های منطقه ای یا محلی در تایلند چیزی حدود ۸ بات است و با مونو ریل و مترو هم تقریبا ۵۰ بات است، تاکسی هم در حدود ۶۰ تا ۱۰۰ بات هزینه در بر دارد، اما سفر با کالسکه در شهر کمی گرانتر است و کرایه کالسکه ها حدود ۱۰۰ تا ۲۳۰ بات است. همچنین برای سفرهای کوتاه درون شهری هم میتوانید از تاکسی های نارنجی موتوری استفاده کنید که در تمامی شهر وجود دارند و کرایه انها هم حدود ۳۵ بات بیشتر نمیشود، در ضمن قبل از سوار شدن حتما برای کرایه چانه بزنید.

در تایلند استفاده از خطوط راه آهن بسیار به صرفه است و هزینه آنها در روز حدود ۵۰ بات میشود و قطارهای درجه ۱ هم حدود ۵۷۵ بات است، کرایه قایق ها هم برای سفر به جزیره های از ۲۵۰ تا ۴۷۵ بات است، بیشتر سعی کنید از پکیج های یکسره اتوبوس و قایق استفاده کنید و در آخر کرایه آنها را جداگانه پرداخت نمایید.

فعالیت ها

تورهای گردشگری روزانه به نوع فعالیت بین ۵۰۰ تا ۱۲۰۰ بات است و کوه پیمایی و جنگل هم حدود ۱۰۰۰ تا ۱۶۸۵ هزینه برای هر سفر دارد، البته این مورد را هم در نظر بگیرید که اگر به صورت گروهی بروید میتوانید از تخفیف های خوبی برخوردار شوید، بلیط ورودی پارک ها و اماکن تفرحی دیگر هم حدود ۵۰ تا ۱۰۰ بات است.

تور تایلند

دیدگاهتان را بنویسید