تور بندر عباس

تور بندرعباس

تور بندر عباس

تور بندر عباس ، بندر عباس مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران است، این بندر بزرگترین بندر ایران در بخش جنوبی ایران است، شهر بندر عباس در قسمت مرکزی شهرستان بندر عباس واقع شده است. یکی دیگر از نام های این بندر که در گذشته بیشتر نامیده می شد بندر گمبرون بوده، ولی امروز با نام بندر عباس معروف است.

 

بنادر بندر عباس

بندر عباس یکی از بزرگترین بنادر تجاری ایران است که مقادیر بسیار زیادی از ترانزیت کالا از بندرهای شهید رجایی و باهنر در این منطقه صورت میگیرد، مسیر تهران تا بندر عباس حدود ۱۳۳۳ کیلومتر است و جمعیت این شهر بندری در فصول مختلف سال متغیر است. این شهر بندری به دلیل خاص بودن شرایط آب و هوایی همواره مورد توجه بسیاری از گردشگران ایرانی است و مسافران بسیاری به سمت بندر عباس هر ساله برای تفریح سفر میکنند.

 

تور بندر عباس، بندر عباس مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران است

تور ارزان بندر عباس

از جاذبه های گردشگری در بندر عباس میتوان به مکان های زیر اشاره کرد.

کوه گنو، که با ۲۳۴۷ متر ارتفاع در فاصله ۲۹ کیلومتری شمال غرب بندر عباس در میان دهستان فین و سیاهو و ایسین قرار دارد، این کوه دارای آب و هوایی بسیار معتدل است که نسبت به آب و هوای شهر بندر عباس تفاوت بسیاری دارد،
و به دلیل همین آب و هوای معتدل نیز تبدیل به منطقعه ای گردشگری در بندر عباس شده است. این منطقه از نطر زیست محیطی و تفریگاهی در بندر عباس از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین کوه گنو مساحتی حدود ۳۵۰ کیلو متر مربع را به خود اختصاص داده است.

روستاها و دهستان های بندر عباس

روستای سیاهو، دهستان سیاهو در منطقه شمالی بندر عباس و در فاصله ۷۵ کیلومتری بندر عباس واقع شده است که یکی از دهستانهای استان هرمزگان به شمار میرود، که از سمت شمال با حاجی آبادو از جنوب با خورگو و از شرق هم با بخش احمدی و همچنین از غرب هم با دهستان گهری منتعی میشود، این دهستان به دلیل اب و هوای متبوعی که دارد و محصولات کشاورزی با کیفیت یکی از جاذبه های گردشگری این استان میباشد.

چشمه آب گرم بندر عباس

از جاذبه های دیگر گردشگری که در بندر عباس میتوانید به آنجا رفته و لحظات خوشی را سپری کنید میتوان به چشمه آب گرم خورگو، چشمه آبگرم سرخاء، چشمه آب گرم کشکوئیه، چشمه آب گرم نیان، غار سرخاء، کوه ذرتو، جنگل کوه شب، بنوزاکین، چشمه آب گرم باری و چستانیه، تپه چاه لرد و غار چلو و شهر فین و غیره اشاره کرد.

یکی از جاذبه های بسیار دیدنی در بندر عباس صید مشتا است که در هنگام جزر و مد انجام میشود، در این نوع صید از روش خاصی استفاده میشود که به صورتی است که چوب هایی را در ساحل کار گذاشته اند.
و با استفاده از تورهایی که به این چوب های متصل کرده ان حصاری ایجاد میکنند و در هنگام بالا آمد آب تعدادی از آبزیان وارد آن میشوند و با پایین رفتن آب تمام حیوانات دریای که در این تور گرفتار شده اند صید میشوند.

تور بندر عباس با قطار

تور زمینی از تهران به بندر عباس یا از دیگر شهر های کشور که خطر ریلی راه آهن در آن استان به سمت استان هرمزگان هموار باشد را میتوانید در این سایت رزرو کنید و از تورهای لحظه آخری ما با شرایط ویژه سفر استفاده کنید، همچنین تور زمینی با اتوبوس و قطار همواره مقرون به صرفه است و هزینه زیادی را در بر نمی گیرد.

تور زمینی بندر عباس

بندر عباس یکی از شهر های ایران است که به دلیل آب و هوای گرم مورد توجه بسیاری از گردشگران در فصول سرد است و به دلیل قرار گرفتن در منطقه تجاری و بندری یکی از مناطقی است، که مسافران زیادی را برای خرید به سمت خود جذب میکند، همچنین در این شهر بندری انواع آبزیان دریایی از خلیج فارس صید میشود و در بازار روز بندر به فروش میرسد.

تور از بندر عباس به کیش

شهر بندر عباس فاصله زیادی با جزیره زیبای کیش ندارد و تنها با سوار شدن بر قایق های مسافر بری میتوانید پس از مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه به جزیره کیش برسید و از آب و هوای مطبوع این جزیره استفاده کنید، و گشت و گذار نیم روزی در شهر و مراکز خرید مفرح آن بزنید.

تور بندر عباس از مشهد

خدمات تور بندرعباس سایت لی تور فقط منحصر در تهران نیست، سایت لی تور با شناسایی آژانس های مسافرتی معتبر در کل شهرهای ایران و ایجاد همکاری با آنها، خدمات تور خود را در سراسر ایران گسترش داده است.به همین خاطر شما می توانید برای مسافرت به بندرعباس از مشهد نیز اقدام کنید و با تور بندرعباس از مشهد نیز عازم بندر زیبای ایران شوید و از جاذبه های دیدنی و خاص بندرعباس لذت ببرید.

شما در هر کدام از شهرهای ایران زمین که باشید می توانید به صورت تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین از طریق سایت لی تور اقدام به رزرو بهترین تور بندرعباس با قیمت مناسب کنید. تور بندر عباس زمینی با قطار را میتوانید در لی تور رزرو کنید و همچنین تور ارزان بندر عباس به کیش و تور بندر عباس از مشهد را در لی تور رزرو کنید و لذت ببرید.

تور بندرعباس


هتل های بندر عباس

هتل هرمز بندرعباس , هتل هما بندرعباس , هتل آتیلا ۱ و ۲ بندرعباس , هتل ایران بندرعباس

دیدگاهتان را بنویسید