تور باکو

تور لحظه آخری باکو

تور باکو جذابیت های خود را دارد از طرفی همسایه ایران با فرهنگی تقریبا نزدیک به ایران و شهری که در سواحل غربی دریای خزر است همین ویژگی ها باعث جذابیت سفر یک ایرانی به باکو میگردد. باکو را میتوان همانند تبریز فرز کرد، شهری که به برادر خوانده تبریز معروف است، تور باکو را میتوانید از لی تور با بهترین ویژگی ها رزرو کنید و از سفر لذت ببرید. تور آذربایجان را با محوریت باکو تجربه کنید.

باکو (Bakü)

شهر باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان و بزرگترین شهر و بزرگترین بندر جمهوری آذربایجان است، باکو یکی از مناطق نفت خیز در جهان در شبه جزیره آب شوران و در ساحل غربی دریای خزر است. شهر باکو از بزرگترین شهر های قفقازی است و در آن انواع پارک های ساحلی با برگزاری انواع مراسم متعدد تئاتر، اپرا و موسیقی جذابیت خاصی را به این شهر زیبا داده است.

باکو به دو بخش قدیمی و مدرن تقسیم میگردد، بخش قدیمی آن «ایچری شهر» در سازمان میراث فرهنگی جهانی به ثبت رسیده است و بخش دیگر که قسمت رو به پیشرفت و مدرن باکو است از امکانات رفاهی جدید برخوردار است.

تور باکو از تبریز

تبریز و باکو همانند دو برادر خوانده هستند و مردم تبریز علاقه بسیاری به سفر به شهر باکو دارند زیرا فرهنگ این شهر بسیار نزدیک به شهر باکو است همچنین بلعکس مردم شهر باکو هم علاقمند سفر به تبریز هستند. تور باکو از تبربز همواره از لی تور ارائه میگردد و برای رفاه گردشگران عزیز در تبریز تور زمینی باکو از تبریز و تور هوایی باکو از تبریز از لی تور قابل رزرو است.

تور لحظه آخری باکو
تور باکو با ارزان ترین قیمت

تور ارزان باکو

باکو یکی از شهرهایی در منطقه قفقازی است که به دلیل آب و هوای معتدل و جاذبه های گردشگری که در خود دارد و به دلیل تور ارزان باکو مورد توجه گردشگران و توریست ها به خصوص هموطنان عزیز ما است. تور لحظه آخری باکو یکی از پر طرفدارترین تور لحظه آخری ارائه شده توسط لی تور است و همواره در تمامی فصول سال میتوانید تور باکو لحظه آخری را از سایت لی تور رزرو کنید.

تور زمینی باکو از رشت

باکو یکی از محبوب ترین شهرهای آذربایجان و محبوب در میان ایرانیان است این شهر به دلیل فرهنگ نزدیکی که با ایران دارد مورد توجه گردشگران بسیاری است. تور ارزان باکو در لی تور قابل ارائه است و این امکان برای توریست ها و گردشگران عزیز فراهم شده تا با نازلترین قیمت بتوانند از تورهای لحظه آخری باکو و تور ارزان باکو استفاده کنند.

برای اطلاع از قیمت های ویژه و ارزان تور باکو میتوانید در قسمت جستجو تاریخ های مورد نظر خود را انتخاب کنید و از مزایای لی تور در تور ارزان باکو استفاده کنید. لی تور ارائه دهنده تور باکو، و تور باکو از تبریز و همچنین تور زمینی باکو از رشت و ارائه دهنده تور ارزان باکو و تور لحظه آخری با بهترین امکانات رفاهی است.

تور باکو

لی تور برای رفاه حال مسافران عزیز در دیگر شهر های ایران برای مسافرت زمینی به جمهوری آذربایجان و شهر باکو این امکان را فراهم آورده تا از طریق لی تور تور زمینی باکو را از شمال کشور مانند تور باکو از رشت به سادگی انتخاب و رزرو کرده تا از نزدیکترین مرز به جمهوری آذربایجان برای حرکت به سمت باکو استفاده کنید. خدمات دلخواه تور زمینی باکو از رشت مانند : رزرو هتل، پشت های درون شهری به همراه راهنمای فارسی، خدمات ویزا و بیمه مسافرتی، ترانسفر مرز به مرز از مرزهای «آستارا و بیله سوار» را میتوانید از لی تور انتخاب کرده و با یک برنامه ریزی حساب شده از سفر خود به این شهر زیبا لذت ببرید.

تور ارزان باکو
تور لحظه آخری باکو

تور باکو از مشهد

انتخاب تور ارزان باکو و استفاده از آن برای تمامی هموطنان عزیز در تمامی استانهای کشور فراهم است و تنها کافی است تا تور مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید. و همچنین در هنگام انتخاب تور به شهر مبدا (مثال : تور باکو از مشهد) انتخاب نمایید تا بلیط رفت و برگشت شما از شهر مشهد صادر و تمامی برنامه ها هماهنگ شود و گردشگران عزیز با آسودگی خاطر از تور مورد نظر خود استفاده بهینه نمایند.

تور باکو از مشهد از طریق فرودگاه بین مللی هاشمی نژاد مشهد انجام میگردد و تنها کافی است پس از رزرو تور و پرداخت آنلاین هزینه تور ارزان باکو در تاریخ معین به فرودگاه مراجعه کرده و به سمت مقصد حرکت نمایید.

قیمت تور باکو

تور باکو یکی از تورهای ارزان است، باکو مرکز و پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است و از نظر امکانات میتوان باکو را شهری رو به توسعه قلمداد کرد. تقریبا انواع امکانات رفاهی در شهر باکو برای گردشگران فراهم است و توریست هایی که به این شهر سفر میکنند میتوانند از بهترین امکانات با نازلترین قیمت ها بهره مند شوند، قیمت تور باکو در لی تور سعی شده با پایین ترین نرخ ارائه گردد.

ارز در جمهوری آذربایجان

ارز رایج در جمهوری آذربایجان منات و واحد پول خرد در این کشور قپی است، یعنی هر ۱ منات برابر است با ۱۰۰ قپی، همچنین دلار هم به عنوان عرض بین المللی در آذربایجان اعتبار دارد، ور اگر دلار به همراه داشته باشید میتوانید در تمامی بانک های آذربایجان دلار خود را به منات تبدیل کنید.

سفر زمینی به باکو

ایران با کشور آذربایجان دو مرز مشترک دارد، مرز بیله سوار و مرز آستارا، مرز استارا در استان گیلان قرار دارد و مرز بیله سوار هم در مرز ترکیه واقع شده است، این دور مرز در کشور آذربایجان هم با همین نام ها شناخته میشوند. اگر از تهران به مقصد باکو می خواهید حرکت کنید اول باید از اتوبان رشت به سمت آستارا که حدود ۵۰۰ کیلومتر میباشد طی مسیر کنید و بعد از اینکه به آستارا رسیدید تا باکو حدود ۳۰۰ کیلومتر فاصله دارید.

همچنین اگر از تهران قصد خروج از مرز بیله سوار را داشته باشید باید به سمت اردبیل حدود ۷۶۰ کیلومتر را طی مسیر کنید تا به اردبیل برسید و بعد از بیله سوار تا باکو حدود ۲۰۰ کیلومتر را باید طی کنید تا به شهر باکو برسید.

سفر به باکو

پس از رسیدن به مرز آذربایجان اگر با اتومبیل شخصی قصد خروج دارید باید در مرز اتومبیل خود را کاپوتاژ کنید و بعد به سمت مرز رفته تا عبور کنید. و یا اینکه میتوانید اتومبیل خود را در پارکینگ مرز پارک کنید و پس از آن به صورت پیاده از مرز عبور کرده و با استفاده از اتومبیل های کرایه ای که در مرز آذربایجان وجود دارد به مقصد باکو حرکت کنید.

نرخ کرایه ها در آذربایجان

نرخ کرایه از مرز بیله سوار تا باکو برای هر نفر حدود ۱۰ منات است، نوع اتومبیل هایی که در مرز بیله سوار برای جابه جایی مسافران وجود دارد معمولا لادا و بنز هستند که مسافران را از مرز بیله سوار به شهر باکو میرسانند. قبل از خروج باید ۲۵ هزار تومان بابت عوارض خروج از کشور را پرداخت نمایید، در مرز بیله سوار و مرز آستارا باجه های بانک ملی هستند که میتوانید این عوارض را به آنها پرداخت کرده و به سمت خروجی مرز حرکت کنید.

همچنین توجه داشته باشید برای سفر به صورت گردشگری نیاز به ویزا دارید ویزای آذربایجان دوماه اعتبار دارد و در این مدت میتوانید ۱ ماه کامل را در آذربایجان اقامت داشته باشید.

در باکو ارزان سفر کنید!

در باکو میتوانید برای سفرهای شهری از مسائل حمل و نقل عمومی استفاده کنید تا هزینه جابه جایی شهری مقرون به صرفه باشد، شبکه مترو باکو یکی از بهترین و سریعترین و ارزان ترین وسائل حمل و نقل عمومی در باکو است.

که تقریبا تمامی شهر را پوشش میدهد، قیمت بلیط مترو در باکو ۰٫۳ منات است که حدود ۱۰۰۰ تومان به ازای هر مسیری که سوار میشوید است، و برای تهیه بلیط مترو میتوانید از ماشین های مخصوص فروش بلیط به صورت خودکار به راحتی تهیه نمایید. لی تور ارائه دهنده تور باکو و تور باکو از تبریز و همچنین تور زمینی باکو از رشت و ارائه دهنده تور ارزان باکو و تور لحظه آخری با بهترین امکانات رفاهی است.

حمل و نقل در باکو

این ماشین های خودکار فروش بلیط در ورودی تمامی ایستگاه ها وجود دارند، البته باید این را هم در نظر داشته باشید که برای خرید از این ماشین ها حتما باید پول خرد به همراه داشته باشید، از این نوع دستگاه های فروش بلیط خودکار در استانبول ترکیه هم وجود دارد.

اما با این تفاوت که درستگاه های فروش بلیط استانبول اسکناس هم قبول میکنند اما این دستگاه ها فقط میتوانند پول خرد را تشخیص دهند و حتما در هنگام سفرهای شهری مقداری پول خرد با خود به همراه داشته باشید. در واقع این ماشین ها به صورتی کار میکنند که شما هر مقداری پول خرد که به داخل آن بیاندازید به همان اندازه به شما بلیط میدهد.

همچنین برای اینکه هزینه های شما باز هم پایین تر بیاید میتوانید یک مترو کارت باکو تهیه نمایید و تا برای هر مسیر سفر از کارت مترو شما حدود ۰٫۲ منات کسر گردد و برای شارژ این کارت ها هم با استفاده ازهمین ماشین های فروش بلیط میتوانید کارت خود را شارژر نمایید. البته برای استفاده از تاکسی هم میتوانید از تاکسی های دولتی که به رنگ بنفش و به سبک تاکسی های لندن هستند استفاده کنید، نرخ کرایه این تاکسی ها از دیگر تاکسی های باکو ارزانتر است.

تور باکو


هتل های باکو

هتل قفقاز باکو سیتیهتل آف باکو , هتل قفقاز باکو اسپورت , هتل ماریوت ابشرون باکو

دیدگاهتان را بنویسید