تور بانکوک

تور بانکوک

تور گردشگری بانکوک

بانکوک یا «بانگکوک» پایتخت کشور تایلند است و دارای بیشترین تعداد گردشگر و توریست در میان دیگر شهرهای توریستی جهان است. بانکوک شهری با جاذبه های گردشگری فراوان و جذاب است و دارای طبیعتی بکر در حاشه شهر که گردشگاه بسیار مفرحی به حساب می آید، در بانکوک امکانات گردشگری و زیر ساخت های صنعت گردشگری به خوبی صورت گرفته است، و همین ایجاد زیرساخت های توریستی باعث جذب گردشگران بسیاری از تمامی دنیا گردیده است و تایلند را برای گردشگران به مقصدی مفرح تبدیل کرده است.

 

تور بانکوک لحظه آخری

نام بانکوک به عنوان بلندترین نام یک شهر در کتاب های گینس ثبت شده است به دلیل اینکه نام اصلی آن توسط یک پادشاه بودا یدفا چولالوکه که به زبان انگلیسی (King Buddha Yodfa Chulalike) گفته میشود نهاده شده است و امروزه به نام مخفف بانکوک نامیده میشود.

تور بانکوک قیمت

این شهر مجهز به دو خط مترو با ۳۵ ایستگاه است و همچنین سامانه حمل بی،تی،اس اسکای ترین که آن هم با تعداد ۳۴ ایستگاه در روز به جا به جایی مسافران میپردازند.
تورهای ارزان تایلند را به سادگی و با ثبت نام در خبرنامه سفر لی تور

تور بانکوک پوکت

تور پوکت تایلند هم مانند دیگر مناطق گردشگری در این کشور محبوبیت خاصی دارد و به دلیل تنوع جاذبه های گردشگری که در خود دارد سالانه توریست های بسیاری را سمت و سوی خود جذب میکند، پوکت هم شهری ارزان است و میتوانید با حداقل هزینه روزهای بسیار خوشی را در این شهر به خاطرات زیبا تبدیل کنید.

تور بانکوک ارزان

تایلند خود به تنهایی کشوری ارزان است و تورهای ارزان قیمت لی تور هم به لذت ارزان سفر کردن به یکی از سرسبزترین و ساحلی ترین کشورهای جهان دوچندان کرده است، میتوانید تورهای ارزان تایلند را به سادگی و با ثبت نام در خبرنامه سفر لی تور بر روی تلفن همراه خود داشته باشید.

تور ترکیبی تایلند

تورهای ترکیبی تایلند که معمولا شامل سفر به ۲ ای ۳ منطقه گردشگری از تایلند میگردد میشود، تور ترکیبی تایلند میتواند سفر به استان بانکوک و کرابی و یا سفر با پاتایا و سامویی و غیره شود و با رزرو تورهای لحظه آخری ترکیبی تایلند میتوانید سفری ترکیبی و ارزان را داشته باشید.

تور بانکوک از شیراز

سفر به تایلند از دیگر استان های ایران برقرار است و تنها با مراجعه به سایت لی تور میتوانید تاریخ سفر خود را مشخص کنید و در روز معین از شهر خود اقدام به حرکت با تور به سمت مقصد مورد نظر خود کنید، تور گردشگری بانکوک هم یکی از تورهای محبوب در میان گردشگران ایرانی است و معمولا از تمامی استانهای ایران این سفر صورت می پذیرد.

تور بانکوک از مشهد

تور گردشگری بانکوک از مشهد هم مانند دیگر استانها برقرار است و با مراجعه به قسمت رزرو تور میتوانید به سادگی برنامه سفر خود را از استان خود تنطیم کنید و تنها کافی است با ارسال مدارک برای ما تور گردشگری بانکوک از مشهد را رزرو کنید.

تور لحظه آخری بانکوک

تور بانکوک لحظه آخری با قیمت ارزان همواره میتوانید آنرا اینجا ببینید و رزرو کنید، تور ترکیبی تایلند و پوکت از مبدا شیراز و مشهد با قیمت ارزان برقرار است.

تور بانکوک


هتل های بانکوک

هتل ایندرا ریجینتهتل بایوک اسکایهتل مونتین بانکوکهتل بانکوک پالاس , هتل اچ رزیدنس

دیدگاهتان را بنویسید