تور بالی

تور بالی

تور بالی

تور بالی ، اندونزی کشوری مسلمان است اما منطقه ای در اندونزی قرار دارد که ساکنین آنها هندو هستند، و این منطقه یکی از زیباترین جزایر دنیا به شمار میرود. بالی یکی از مهمترین منطقه های گردشگری اندونزی است و بهترین منطقه برای گذراندن چند روز تعطیلات برای ایجاد بهترین خاطرات است.

 

هزینه سفر به بالی

بالی را جزیره خدایان مینامند که این جزیره دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به یکدیگر متصل کرده است که همین باعث گردیده این جزیره دارای آب و هوایی بسیار متفاوت با دیگر مناطق اندونزی داشته باشد.

قیمت تور بالی

جمعیت بالی بیش از سه میلیون نفراست که اکثر این مردم اهل کشور اندونزی هستند، اما به دلیل رشد شدید صنعت گردشگری بالی پذیرای ساکنین جدید از مناطقی مانند استرالیا و اروپا بوده است که به این جزیره زیبا مهاجرت کرده اند. بالی دارای کوه های آتشفشان فعال است و از نظر کشاورزی هم بسیار منطقه حاصلخیزی است، از کوه های آتشفشان در بالی میتوان کوه «گودان آگانگ» را که به آن کوه مادر میگویند نام برد که همیشه فعال است.

تور بالی با هزینه سفر بسیار مناسب را از ما بخواهید

قیمت تور بالی تابستان ۹۶

بالی منطقه ای با صنعت گردشگری است اما در میانه آن که شهر بزرگی به نام دنپازار است مرکز اداری در بالی محسوب میگردد که حدود ۴۰۰ هزار نفر جمعیت در خود جای داده است، جزیره زیبای بالی دارای منابع طبیعی بسیار زیادی است که دارای پوشش گیاهی متنوع و منحصر به فرد است از جمله میتوان به پوشش گیاهی آن که در زیر آب قرار دارد اشاره که شاید در هیچ کجای اندونزی یافت نشود.

جاذبه های گردشگری بالی

همچنین شالیزارهای برنج که به صورت پلکانی است با رودها و آبشارهای بسیار زیبا احاطه شده است، اما دارایی اصلی این جزیره سنت ها و رسم و رسومات مردم است که از قدیم به امانت نزد خود دارند، این رسم و رسومات را میتوانید در فستیوال های گردشگری که پذیرای توریست ها و گردشگران هستند را مشاهده کنید و لذت ببرید.

جزیره بالی کجاست؟

تور بالی با هزینه سفر بسیار مناسب را از ما بخواهید، قیمت تور بالی در تابستان ۹۶ را در اینجا ببینید و با جاذبه های گردشگری بالی آشنا شوید و بدانید بالی کجاست و بهترین زمان سفر به بالی را در لی تور بخوانید.

بهترین زمان سفر به بالی

اقلیم گرمسیری بالی آنجا را تبدیل به بهشت گردشگران کرده است. بالی در بیشتر روزهای سال، دارای دمایی میان ٢٠ تا ٣٠ درجه سانتی‌گراد است که باعث آب و هوایی دلنشین و آفتابی‌ می شود. بالی در ماه های دی تا فروردین، دارای بادهای موسمی غربی است که سبب باران‌ های سیل‌ آسا و رطوبت زیاد می گردند؛ با این اوصاف، غالباهوا در روز آفتابی است و تنها در شب ها باران های زودگذری شروع به بارش می کند.

ولی گردشگران کمی در این ماه ها اقدام به مسافرت به بالی می کنند و بهترین زمان سفر به بالی توسط گردشگران در ماه های تابستانی است. از تیرماه تا مهرماه رطوبت هوای بالی پایین می آید و موقع شب نیز هوا خنک می شود. در تابستان بالی شلوغ تر می شود و گردشگران زیادی از همه جای دنیا برای تفریح و استراحت به این شهر زیبا می آیند. اما اگر شما از آن دسته افراد هستید که جاهای خلوت تر را دوست دارید پس به شما پیشنهاد می کنیم در فصل های پاییز یا بهار به بالی سفر کیند.

در فصل بهار و اوایل پاییز غالبا هوا بارانی نیست و خبری نیز از ازدحام مسافران نیست. اما در کل اگر از باران‌ های سیل‌ آسای زمستانی صرف نظر کنیم، هر موقع از سال برای سفر به بالی خوب است. اقلیم گرمسیری این جزیره زیبا با روزهای آفتابی و شب‌ های خنک، بالی را تبدیل به شهری چهارفصل برای گردشگران کرده است.

تور بالی


هتل های بالی

هتل گرند هایت بالی , هتل آیانا ریزورت , هتل بالی رانی , هتل کوتا پارادیسو , هتل پولمن

دیدگاهتان را بنویسید