تور اندونزی

تور اندونزی

تور اندونزی , سفری در طبیعت به همراه تور اندونزی لی تور

 

تور اندونزی

تور اندونزی ، اندونزی کشوری آسیایی که از نظر جغرافیایی در قسمت جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه واقع شده است دارای منابع طبیعی بی شماری است، اندونزی از یک مجمع الجزایر تشکیل شده که ۱۷ هزار و ۵۰۸ جزیره با ۳۳ استان است.

تور اندونزی بالی

اندونزی سومین کشور پرجمعیت در دنیا است و پایتخت این کشور هم شهر جاکارتا است، همچنین زبان رسمی مردم اندونزی زبان اندونزیایی و واحد پول این کشور هم روپیه است، مردم در این کشور به صورت قوم و قبیله ای زندگی میکنند که قوم جاوه ای ها با بیش از ۴۰ درصد جمعیت بزرگترین قوم در اندونزی هستند، و بعد از جاوه ای ها قوم سوندانی ها با ۱۵ درصد جمعیت کل اندونزی دومین قوم هستند، که جاوه ای ها بر امور سیاسی کشور تسلط دارند.

تور اندونزی جاکارتا

اندونزی تراکم جمعیت بسیاری دارد که عمده این جمعیت در شهرها زندگی می کنند، همچنین در این کشور مناطق جنگلی بسیار انبوهی در سطح این کشور گسترده شده است اما جمعیت در جنگل ها بسیار اندک هستند و بیشتر مردم در شهر ها زندگی میکنند و جنگل ها بسیار کم جمعیت هستند، همچنین اندونزی دومین سطح تنوع زیستی را در دنیا در خود جای داده است.

تور گردشگری اندونزی با بهترين کيفيت

قیمت تور اندونزی

کشور اندونزی دارای منابع غنی طبیعی است اما با این وجود جمعیت بسیار زیادی از مردم این کشور در فقر رو تنگ دستی زندگی میکنند، دین رسمی مردم در اندونزی اسلام است و جمعیت بیش از ۸۶ درصد آن را مسلمانان تشکیل میدهند.

تور اندونزی زمستان ۹۶

جاکارتا پایتخت اندونزی است و نژادهای مختلف با گویش های مختلف در آن زندگی میکنند، شهر جاکارتا در سواحل شمالی جاوه غربی واقع شده است و دارای مهمترین بندر در اندونزی است، همچنین این شهر مرکز دولت، صنعت و تجارت اندونزی است، و از این شهر هم میتوان به سادگی به شهرهای سوماترا و بالی سفر کرد.

قیمت بلیط اندونزی جاکارتا

شهر جاکارتا را میتوان شهری با تلفیقی از مدرنیته و سنت اندونزی دانست، که دارای اماکن تاریخی و دیدنی و تفریحی بسیاری است، و همچنین در این شهر مراکز خرید بسیار زیادی با برندهای مطرح جهانی وجود دارد که گردشگران را به سمت خود جذب میکند. تور گردشگری اندونزی به مقصد بالی را با قیمت مناسب میتوانید در لی تور رزرو کنید، تور گردشگری اندونزی زمستان ۹۶ به همراه قیمت بلیط های تور ترکیبی اندونزی، بالی و جاکارتا را در اینجا ببینید.

 

تور اندونزی


هتل های اندونزی

هتل گرند هایت بالی , هتل بالی رانی , هتل کوتا پارادیسو , هتل پولمن , هتل دیسکاوری کارتیکا

دیدگاهتان را بنویسید