تور امارات

تور امارات

پرواز روزانه امارات به مقصد دبی و راس الخیمه لحظه آخری

 

 

تور امارات

تور امارات ، امارات یک کشور پادشاهی مطلقه فدرال در جنوب غربی قاره آسیا و در شبه جزیره عربستان در منطقه خاورمیانه است، امارات از سمت جنوب با کشورهای قطر و عربستان سعودی و از سمت شرق با کشور عمان و از سمت شمال هم با خلیج فارس مرز مشترک دارد. امارات متحده از اتحاد بین ۷ شیخ نشین که هر کدام استقلال خود را دارند تشکیل شده است، هر کدام از این شیخ نشین ها دارای یک پادشاه است و از جمله این منطقه میتوان به «ابوظبی که پایتخت امارات است، دبی، شارجه ، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین اشاره کرد، هر کدام از این مناطق امیرنشین که دارای استقلال فراوانی هستند در آخر از یک پادشاه موروثی کشور تابعیت دارند.

تور امارات
بهترين تور امارات در لي تور

تور امارات لحظه آخری

این کشور از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است که همگی در سال های خیر بنا نهاده شده است، از مناطق گردشگری در امارات میتوان به شهر دبی که یکی از قطب های گردشگری منطقه است نام برو و همچنین راس الخیمه و شارجه از مناطق محبوب امارات هستند که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب میکنند.

قیمت تور امارات از مشهد

در آمد اصلی امارات از نفت است اما این کشور با برای رونق صنعت گردشگری تلاش بسیاری کرده و زیرساخت های بسیار پیشرفته ای را برای جذب بیشتر گردشگر در این کشور بنا کرده است.

قیمت تور ارزان امارات به دبی

تور گردشگری امارات به مقصد دبی در لحظه آخری را میتوانید در اینجا ببینید و قیمت تور ارزان امارات و دبی با قامت در هتل آتلانتیس را رزرو کنید، تور گردشگری امارات از مشهد ارزان قابل ارائه است.

تور امارات هتل آتلانتیس

هتل آتلانتیس سازه ای بسیار شگفت انگیز در نخل جمیرا دبی در امارات متحده عربی است که در سال ۲۰۰۸ افتتاح شد، این هتل نمونه ای از آتلانتیس جزیره بهشتی است که در منطقه باهاما است ساخته شده است، در این مجموعه میتوانید از پارک آبی پیشرفته ای که در آن بنا شده با نام آکواونچر بسیار لذت ببرید.

تور امارات قیمت

قیمت برای تور گردشگری امارات بسیار متغیر است و بستگی به نوع هتل و تعداد روزهای اقامت در امارات دارد در امارات مراکز خرید یبسیار زیاد و متنوعی وجود دارد و گردشگران به سمت خود جذب می کند.

تور امارات از اصفهان

خدمات تور گردشگری امارات سایت لی تور فقط منحصر در تهران نیست، سایت لی تور با شناسایی آژانس های مسافرتی معتبر در کل شهرهای ایران و ایجاد همکاری با آنها، خدمات تور گردشگری امارات خود را در سراسر ایران گسترش داده است.

شهر اصفهان یکی از این شهرهاست که در آنجا خدمات مربوط به تور گردشگری امارات ارائه می شود. با توجه به اینکه همه بسته های مسافرتی لی تور مبدا پروازی تهران را دارند، شما در هر کدام از شهرهای ایران زمین که باشید می توانید به صورت تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین از طریق سایت لی تور اقدام به رزرو بهترین تور گردشگری امارات با قیمت مناسب کنید.

 

تور امارات

دیدگاهتان را بنویسید