تور ازمیر

تور ارزان ازمیر ترکیه

تور ازمیر آذربایجان زمینی و هوایی ارزان

 

تور ازمیر ترکیه ، ازمیر یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه پس از استانبول و آنکارا است، که از نظر صنعتی، بندری، تجاری، در موقعیت ممتازی قرار دارد، در زبان ترکی به این شهر ازمیر زیبا گفته میشود، و موقعیت جغرافیایی آن در غرب ترکیه و بالاترین قسمت یک خلیج باریک و بلند قرار دارد.

شهر ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه و زادگاه روشنفکری و آزادی این کشور محسوب می شود و جاذبه های گردشگری زیادی دارد و سالانه توریست های زیادی را برای تفریح و گردشگری به خود جذب می کند.

در قدیم این شهر، جزء کشور یونان بود و با اسم «اسمیرنا» شناخته می شود. دلیل اصلی معروف شدن این شهر به خاطر داشتن گذرگاه ساحلی سرسبز و زیبای «کوردون» است که در این شهر واقع شده و به آن زیبایی دوچندانی را داده است. این گذرگاه ساحلی بدون شک یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین گذرگاه های ساحلی دنیاست.

تور ازمیر از تبریز

از زیباترین چشم اندازهای این شهر کرانه های دریای اژه ترکیه است، و در قسمت ساحلی آن آب های شفاف دریای اژه منطقه ای ساحلی و باشکوه را خلق میکند، و قسمتی دیگر جنگل های کاج و پرتگاه های بسیار زیبا و باغ های زیتون که در کرانه های قدیمی به وفور به چشم میخورد.

تور ازمیر هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی در لی تور انجام می شود

تور لحظه آخری ازمیر

ازمیر را میتوانید با تورهای لحظه آخری لی تور که بسیار مقرون به صرفه است از نزدیک ببینید و از لحظاتی که در این شهر بسیار زیبا سپری می کنید خاطراتی بسیار فراموش نشدنی ثبت کنید. خیلی از مسافران تور گردشگری ازمیر را برای خرید انتخاب می کنند، به همین خاطر نیاز دارند تا با تور لحظه آخری به این شهر سفر کنند تا هزینه سفرشان کمتر شود و بتوانند وسایل زیادی خرید کنند.

صنعت لباس و پوشاک در این شهر رونق دارد و می توان گفت یکی از بهترین لباس های دنیا در این شهر دوخته می شود، به همین خاطر ازمیر به داشتن لباس ها و پوشاک های درجه یک نیز شناخته شده است و مشافران زیادی را به سوی خود جذب می کند. در این شهر مرکزهای خرید زیادی به چشم می خورد که می توان به مرکز خرید آگورا و مرکز خرید فروم برنوا اشاره نمود.

تور ازمیر-کوش آداسی

برای دستیابی به قیمت تور ازمیر از تبریز میتوانید از سایت ما دیدن کنید، تور ازمیر-کوش آداسی لحظه آخری مقرون به صرفه همواره در این سایت قابل ارائه است.

گردشگرانی که قصد سفر با تور ازمیر و ترکیه و کوش آداسی را دارند می توانند از تبریز مسافرت خود را شروع کنند و با پروازهایی که از مبدا تبریز انجام می شود خودشان را به ترکیه و شهرهای دلخواه خود برسانند و علاوه بر خرید از اماکن تفریحی و گردشگری این شهرها نیز لذت ببرند.

ازمیر دارای جاذبه های گردشگری مثل قلعه کادیفه کاله ، کلیسای سنت پلیکارپ و آسانسور ازمیر را دارد. همچنین به خاطر توسعه شهری و فرهنگی ازمیر در سطح ترکیه ، موزه بین الملی هنر، نیز سالانه در ماه های جون و جولای در این شهر برگزار می شود. همچنین ساختمان های آسمانخراش صنعتی و تجاری هم باعث شده شهر از هر لحاظ توسعه یابد و باعث جذب گردشگران و توریست های بسیاری گردد.

تور ارزان ازمیر
تور لحظه آخری ازمیر ترکیه

قیمت تور ازمیر

لی تور هر روز قیمت تور ازمیر را به اطلاع شما می رساند تمام سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به  مسافران عزیز تور ازمیر ارائه بدهیم. شما می توانید برای خرید تور گردشگری ازمیر، بلیط ازمیر، اطلاع از هتل های ازمیر برای اقامت تان، تورهای تفریحی ازمیر و همه اطلاعات مربوط به تور ازمیر، تور لحظه آخری ازمیر، آفر تور ازمیر، تور ارزان ازمیر با ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت ها و نحوه ثبت تور گردشگری ازمیر باخبر شوید.

برای دستیابی به قیمت تور ازمیر از تبریز میتوانید از سایت ما دیدن کنید، تور ازمیر-کوش آداسی لحظه آخری مقرون به صرفه همواره در این سایت قابل ارائه و است.

تور ازمیر


هتل های ازمیر

هتل موون پیک ازمیر , هتل کلاب مرمرا یالی ازمیر , هتل سوئیس اوتل ازمیر , هتل هیلتون ازمیر

دیدگاهتان را بنویسید