لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: ساعت

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه مدل دی اودو

یکی از محبوبترین ساعت های مورد علاقه مردان می باشد که با داشتن ظاهری ساده و زیبا حس اصالت را به هر شخصی القاء میکند. صفحه گرد این ساعت میتواند برای استفاده های روزمره و رسمی مناسب یاشد. جنس بدنه استیل و شیشه معدنی به مقاومت و استحکام آن افزوده است.

60،300 تومان

ساعت مچی عقربه ای مدل سی تا

این محصول دارای تکنولوژی الکترونیکی کوارتز می باشد که برای کاربری های ورزشی، لوکس، روزمره، فشن، رسمی، کلاسیک قابل استفاده است. صفحه گرد با بند سیلیکونی آنرا برای خانم ها و آقایان قابل استفاده میکند. جنس بدنه آن از استیل ضد حساسیت میباشد.

62،700 تومان

ساعت مچی عقربه ای مردانه اسکمی 13 او 9

برند اسکمی زیبایی و کیفیت را همراه با قیمت مناسب عرضه میکند. قاب گرد با بند چرم ضخیم و بدنه مشکی این ساعت را برای استفاده لوکس , روزمره , فشن و رسمی یک انتخاب مناسب کرده است. جنس فلزی بدنه و معدنی شیشه مقاومت مناسبی به ساعت داده است.

381،280 تومان

ساعت مچی عقربه ای مردانه اسکمی بی9210

یکی از طرح های منحصربه فرد برند اسکمی که با صفحه گرد و جنس بدنه استیل یک ساعت مردانه رسمی به حساب می آید. جنس شیشه از مواد معدنی می باشد و دارای تاریخ شمار است. بند استیل این ساعت به آن ظاهری جذاب داده است.

380،000 تومان

ساعت مچی عقربه ای والار طرح مردادی ام

ساعت مچی عقربه ای والار طرح مردادی ام، دارای تکنولوژی الکترونیکی کوارتز می باشد. کاربری این ساعت روزمره و فشن می باشد و برای آقایان و خانمها مناسب است.بدنه پلاستیکی مشکی با بند چرم و ضفحه گرد مشخصات ظاهری آن است.

59،500 تومان

ساعت مچی عقربه ای مردانه نیوی فورس 9153

برند نیوی فورس در سال 2012 در چین به ثبت رسیده است و محصولات این برند در اروپا و آمریکا موفقیت های خوبی بدست آورده است. این مدل از این برند با صفحه گرد، جنس شیشه یاقوت و جنس بدنه فلزی مقاومت خوبی خواهد داشت. بند فلزی حصیری با رنگ ثابت، ظاهر مناسب ساعت را تا مدتها حفظ خواهد کرد.

610،000 تومان