راهنمای کامل اکسسوری مردانه

 • 17 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

اگر سؤالی در مورد هر موضوع مرتبط با اکسسوری مردانه داشته باشید، شما جای درستی هستید.

اکسسوری مردانه

در گذشته اکسسوری ها از لوازم لوکسی بوده اند که هر کسی توان خرید آن را نداشت. با توجه به اینکه آن روزها زیاد دور نیستند، در حال حاضر اکسسوری ها ارزانتر هستند و در دسترس همگان قرار دارند.شما هنوز میتوانید یک ساعت بسیار گران یا یک دستبند الماس نشان پیدا کنید، اما همچنین میتوانید راه حل های ارزان تر مانند ساعتی بدون عقربه های آنچنانی یا یک دستبندسنگ طبیعی با روکش طلا پیدا کنید.

در حقیقت، گرایش امروزی به سمت داشتن گرانترین لباسها یا بزرگترین الماس روی حلقه شما نیست. برعکس، مردم سعی میکنندخودشان را با منحصربفرد بودن و پوشیدن مارکهایی که افراد زیادی اسم آنها را نشنیده اند از بقیه جدا کنند. اینکه برای یک جنس با کیفیت خوب حداقل مبلغ ممکن پرداخت شود بجای اینکه مبلغ زیادی برای جنسی با کیفیت عالی پرداخت شود، به یک علاقه همگانی تبدیل شده است.

شاید برای شما هم پیش آمده که با خود فکر کرده باشید آیا باید کراوات بپوشم یا نه؟ یا ساعت ببندم یا نه؟ چقدر برای اکسسوری باید هزینه کنم؟

آقایان، روزهای “من مطمئن نیستم”، به پایان رسیده است. ما برای شما انواع مختلف دسته بندی های اکسسوری های مردانه را تشریح میکنیم.

اکسسوری های مردانه کدام هستند؟

برای مردها اکسسوری های لباس زیادی وجود دارد.هر چیزی که به بیراهن و شلوار معمولی شما قابلیت اضافه شدن دارد، اکسسوری درنظر گرفته می شود.

پس ژاکت یک اکسسوری است؟ نه. از لحاظ تکنیکی یک اکسسوری است به این خاطر که به پیراهن و شلوار اضافه می شود ولی عموماً یک اکسسوری در نظر گرفته نمی شود.اکسسوری ها چیزهای کوچکی هستند که به لباس شما اضافه می شوند و آن را منحصربفرد میکنند. ژاکت یک قطعه بزرگ لباس است در واقع بیشتر لباس است تا اکسسوری.

اگر ژاکت اکسسوری نیست، چه چیزهایی هستند؟

اکسسوری های مردانه، وسایل کوچکی هستند که به ظاهر شما اضافه می شوند. اکسسوری ها میتوانند برای شخصی سازی تیپ استفاده شوند و احساسات شخصی یا نوع مشخصی از رفتار را نشان دهند. آنها می توانند گرما را به نگاه شما بیاورند و آن شخص باحالی که همیشه دوست داشتید باشید را نمایان کنند.از طرف دیگر اکسسوری ها اگر اشتباه استفاده شوند میتوانند کل ظاهرتان را خراب کنند. هرچند بسیار به ندرت اتفاق می افتد ولی باید بدانید میتواند اتفاق بیفتد.

حالا که شما اطلاعات کلی دراین مورد می دانید، ببینیم امروزه چه چیزهایی به عنوان اکسسوری مردانه شناخته می شود.

لیست اکسسوری مردانه:

لیست اکسسوری مردانه

جواهرات

جواهرات یاذزیورآلات شخصی، که معمولاً دارای یک فلز گرانبها یا یک سنگ گرانبها هستند و اهمیت جواهر را برای شخص مشخص میکند.جواهر معمولاً وضعیت اجتماعی یا شخصیت فرد را بوسیله انواع، طرحها و اشکال مختلف نشان می دهد. جواهرات دارای سه تقسیم بندی متفاوت هستند : دستبند، حلقه و گردنبند. که می توانند با هم و یا جداگانه پوشیده شوند.

دستبندها

دستبندها یکی از پر طرفدارترین اکسسوری های مردانه هستند.دستبندهای مردانه برای تیپ های روزمره و رسمی یک اکسسوری به شدت جذاب محسوب می شوند. آنها میتوانند ظاهر شما را به خوبی بهبود ببخشند، یا تغییرات جرئی مورد نیاز را برای کامل کردن ظاهر به همراه داشته باشند. دستبندها را میتوان به تنهایی یا همراه با هم برای ساختن یک تیپ باکلاس پوشید.

دستبندها گونه های مختلفی دارند که میتوانید از بین آنها انتخاب مناسبی داشته باشید.یکی از معمول ترین مدل ها، دستبندهای مهره ای، در کنار دستبندهای فلزی محکم و دستبندهای زنجیری هستند.با توجه به مدل های مختلف دستبندهای مردانه، از ساده ترین روش ها برای نمایش دادن شخصیت مردان است.

حلقه ها

همه مردها به اندازه کافی برای پوشیدن حلقه اطمینان ندارند. عقیده بسیاری از مردها این است که تنها حلقه ای که باید پوشید حلقه ازدواج است. خوشبختانه این طرز تفکراخیراً تغییر کرده است و مردها به پتانسیل حلقه به عنوان اکسسوری مد روز پی برده اند. حلقه های مردانه در آینده عمومیت بیشتری پیدا خواهند کرد. هر چه مردان بیشتری از آن استفاده کنند، دیگران هم شجاعت لازم را پیدا خواهند کرد.

گردنبندها

گردنبندها امروزه بسیار مورد استفاده هستند.معمولاً مردها گردنبند را به عنوان هدیه تولد یا به عنوان نشانه دوست داشتن از طرف مخاطبان خاصشان دریافت میکنند.

یکی از مواردی که بیشتر استفاده می شود گردنبند طلا یا نقره با پلاک است. همچنین زنجیرهای بدون پلاک ضخیم هم در میان آقایان بسیار محبوب است.

ساعت ها

ساعت ها دوست شناخته شده اکثر مردان هستند. وظیفه ساعت نشان دادن دقیق ترین زمان ممکن ، برای طولانی ترین مدت ممکن است.بقیه اجزای بصری نیز به همان میزان مهم هستند مثل اینکه با چه شفافیتی میتوان زمان را روی ساعت مشاهده کرد.از دیدگاه کاربری این که چگونه یک ساعت بر روی دست شما قرار می گیرد هم یکی از نکات مهم انتخاب می باشد.

زمانی که به دنبال یک ساعت می گردید، بسیاری از مردان به وظیفه اصلی ساعت که در بالا اشاره شد بیشتر اهمیت میدهند و به دنیال چیزی می گردند که دیدن زمان بر روی آنها راحت تر باشد. نتیچه آن اغلب یک ساعت با ظاهر مناسب است که کارآیی های یک ساعت استاندارد را در درجه اول ندارد.

ساعت اتوماتیک

ساعت های اتوماتیک بدون باتری کار می کنند. مکانیسم آنها اغلب از حرکت دست برای شروع و کارکردن ساعت استفاده می کند. ساعت های اتوماتیک نیاز به حرکت کردن در طول روز برای کارکردن دارند. اغلب مکانیسم ساعت های اتوماتیک با مکانیسم ساعت های مکانیکی ترکیب شده اند و به آنها امکان شروع به کار دستی و کوک کردن ساعت را بدون استفاده از حرکت دست میدهد.

ساعت مکانیکی

ساعت های مکانیکی بسیار شبیه به ساعت های اتوماتیک هستند که نیاز به باتری ندارند. ساعت های مکانیکی بصورت دستی با کوک کردن شروع به کار می کنند و تا زمانیکه کوک آنها تمام شود کار میکنند. برخلاف ساعت های اتوماتیک،انواع مکانیکی از حرکت دست برای شروع به کار و کوک شدن استفاده نمی کنند.

ساعت آنالوگ

ساعت های آنالوگ به عنوان ارزان ترین نوع ساعت شناخته می شوند. ساعت با یک باتری استاندارد کار می کند و به غیر از تعویض باتری نیاز به نگهداری چندانی ندارد. ساعتهای آنالوگ معمولاً طول عمر بالا و حرکت دقیقی دارند که آنها را به ساعت مورد علاقه مردان تیدیل کرده است.

ساعت دیجیتال

ساعت های دیجیتال از باتری های استاندارد یا باتری های قابل شارژ استفاده میکنند. این ساعتها از صفحه دیجیتال بجای صفحه های معمول برای نشان دادن زمان استفاده می کنند.ساعت های هوشمند در دسته ساعتهای دیجیتال دسته بندی می شوند که در سراسر دنیا بوسیله شرکتهای بزرگ تلفن همراه و سیستم عامل پخش می شوند.

عینک ها

عینک ها تفریح چشم ها در روزهای روشن تابستان هستند. عینک های مردانه یکی از معمول ترین اکسسوری هایی هستند که در تابستان دیده می شوند. همه مردم از زدن عینک لذت نمی برند، اما زمانی که شما عینکی را که برای چهره شما خیلی مناسب است پیدا کردید احساس فوق العاده ای به شما می دهد.

پیشنهاد:
چگونه بهترین عینک آفتابی را برای فرم صورت خود انتخاب کنید

کیف پول ها

کیف پول ها بدون شک یک اکسسوری مفید برای هر کسی که پول را به هر شکلی جابجا می‌کند، می‌باشد. هرچند، کیف پول ها مانند دهه های پیش قابل استفاده نیستند به این دلیل که قسمت عمده پول در دسترس بصورت پول الکترونیکی می‌باشد. کارت های اعتباری و عابر بانکها به همراه کارت‌های شناسایی محتویات عمده هر کیف پولی هستند.

کلاه ها

اگر شما از ناحیه امن خود خارج شوید و یک کلاه را امتحان کنید از توجهی که به خود جلب میکنید شگفت زده خواهید شد. افراد زیادی اعتماد به نفس کافی برای پوشیدن کلاه ندارند. اگر شما دارید، که باید داشته باشید، به این معنی است که شما معرکه هستید. هر مدل کلاهی با توجه به سلیقه خود بپوشید، بهترین گزینه سرپوش برای هر تیپی است.

کلاه بیشتر یک پوشش ابراز کننده تیپ شخصیتی است تا یک اکسسوری شیک. شاید شما بخواهید یک شخصیت کاملاً جدید را به تیپ خود بدهید. آیا در یک روز سرد برای گرم کردن سر خود کلاه می‌پوشید؟ یا شاید شما کلاه می‌پوشید که موهای به هم ریخته تان را بپوشانید؟ در هر صورت کلاه ها روش بسیار خوبی برای بهبود بخشیدن به تیپ و ظاهر شما می‌باشند.

کمربندها

کمربندها برای مردان یک اکسسوری هر روزه هستند. کمربندها طراحی شده‌اند تا شلوار شما را نگهدارند،اما معمولاً به عنوان یکی از اجزای تیپ هر مردی به حساب می‌آیند.

اکسسوری های کت و شلوار

اکسسوری های کت و شلوار چیست؟ آنها افزودنی هایی به کت و شلوارهای معمولی هستند. آنها کت و شلوارهایی معمولی را به کت و شلوارهایی شیک و با ظرافت تبدیل می‌کنند.

کراوات و پاپیون

کراوات ها معمولاً در مناسبات رسمی استفاده میشوند و پاپیون ها معمولاً در مهمانی‌های شبانه.

سنجاق سینه و دکمه سردستی

سنجاق سینه و دکمه سردستی معمولاً در تیپ‌های رسمی و روزمره اجباری به نظر نمی‌رسند. آنها به سادگی به ظاهر خوش تیپ شما چیزی اضافه می‌کنند.

اکسسوری های مردانه ضروری

اکسسوری مردانه ضروری

دستبندها

دستبندها شماره یک در لیست پرطرفدارترین های مورد استفاده در اکسسوری مردانه هستند. فراموش نکنید آنها را بپوشید.

ساعت ها

ساعتها به طور سنتی بعنوان محبوبترین اکسسوری مردانه حکمرانی میکنند. یک ساعت را برای تیپ خود انتخاب کنید و آن همراه شما برای سالهای متمادی خواهد بود.

اکسسوری های کت و شلوار

بیشترین اکسسوری دست کم گرفته شده مردانه هستند. همه مردان از آن استفاده نمی‌کنند. ولی آنهایی که استفاده میکنند بسیار بهتر به نظر می‌آیند.

حلقه‌ها

حلقه ها بهترین مثال برای این هستند که چگونه تغییرات بسیار کوچک می‌توانند تفاوتهای بصری بسیار بزرگی در ظاهر شما بوجود بیاورند. حلقه‌ها به عنوان کوچکترین اکسسوری با اثر بصری بزرگ در تیپ شما شناخته می‌شوند.

عینک ها

عینک بدون شک اکسسوری ای است که در تابستان باید داشته باشید. متداولترین اکسسوری که در هر تابستان در تمام نقاط دنیا می‌بینید،عینک ها هستند.

کیفهای پول

تقریباً همه کیف پول دارند،که آن را متداولترین اکسسوری در تمام دنیا می‌کند. کیف پول چیزی است که اکثر افراد به آن اهمیت زیادی نمی‌دهند. مواظب باشید شما از آنها نباشد.

چطور اکسسوری مردانه را استفاده کنیم؟

اکسسوری-مردانه-چگونه

این یک سؤال متداول است که در اینجا به آن پاسخ میدهیم

برای استفاده از اکسسوری سه چیز ساده را در نظر داشته باشید:

1- ساده بپوشید

مطمئن شوید که زیاده روی نکرده اید. اگر شما تصمیم به پوشیدن 2 یا 3 حلقه در هرانگشت،یک کلاه، یک ساعت، و4 دستبند در هر دست کردید، قطعا زیاده روی کرده اید.

2- فقط یه 3 رنگ اصلی بسنده کنید

استفاده از 3 رنگ تمیز به نظر می آید. 4 رنگ یا بیشتر، زیادی شلوغ است.

3-اکسسوری ها را متناسب با لباسهایتان انتخاب کنید

واضح است که شما نباید کراوات را با تی شرت یا کمربند را با شلوار ورزشی بپوشید. از عقل سلیم و یک آینه برای انتخاب بهترین گزینه ها که به تیپ شما بیاید استفاده کنید.

چه کسانی باید اکسسوری مردانه استفاده کنند؟

اکسسروری مردانه چه کسی

اکسسوری های مردانه برای تمام مردان در سراسر دنیاست. اکثر اکسسوری های مردانه مثل کلاه و کمربند را زنان هم میتوانند بپوشند،ولی به عنوان یک قانون متداول، فقط مردان باید اکسسوری های مردانه بپوشند.

اگر به یک مراسم رسمی میروید، به طور قطع باید از اکسسوری استفاده کنید. اما اگر به یک مراسم عادی می روید، اکسسوری ها آنقدر هم مهم نیستند. پس چه کسانی باید اکسسوری مردانه بپوشند؟

 • مردان بالای سن 15 سال
 • مردم(مردها بصورت کلی) که به مراسم رسمی می روند
 • شما

استفاده از اکسسوری مردانه بصورت روزانه

اکسسوری مردانه روزانه

بسیاری از مردم دوست دارند که هر روز خوشتیپ و باکلاس به نظر بیایند و هیچ ایرادی هم ندارد. استفاده از اکسسوری ها با تیپ‌های رسمی و روزمره کاملا ً قابل قبول است. چیزی که بسیاری از مردم درک نمی‌کنند این است که اکسسوری ها ظاهر آنها را منحصربفرد و شخصی میکند. اگر شما بتوانید آنها را به شیوه صحیح استفاده کنید، آنها می‌توانند تفاوت بین«فلانی تیپش خوب است» و «فلانی تیپش فوق‌العاده است» را ایجاد کند.

اکسسوری ها برای این طراحی شده‌اند که شخصیت شما را به جهان نشان دهند. بسیار مهم است که مدل و نوع اکسسوری را قبل از استفاده روزانه انتخاب کنید.

استفاده روزانه از اکسسوری ها میتواند چندین مزیت برای زندگی شما داشته باشد، مانند:

 • بهبود اعتمادبه‌نفس

  اکسسوری ها شما را بیشتر شبیه خودتان به شکل بهتر نشان می‌دهد به گونه ای که نگاه کردن در آینه هیچوقت اینقدر خوب نبوده.

 • شخصیت شما توسط اطرافیانتان بهتر درک می‌شود

اکسسوری هایی که مردم استفاده میکنند درباره شخصیتشان چیزی را مشخص می‌کند. آنها با یک نگاه شما را بهتر از کسانی که اکسسوری استفاده نمی‌کنند میشناسند.

 • موفقیت بیشتر در کسب و کار

شما در ذهن دیگران بیشتر باقی می مانید و این می‌تواند موقعیت‌های خوب برای شما ایجاد کند.

 • تعاریف بیشتری راجع به خود می‌شنوید

  استفاده روزانه از اکسسوری یک موضوع عالی برای صحبت کردن است و مردم اغلب دوست دارند در مورد این چیزها حرف بزنند. همیشه شنیدن تعریف، احساس خوبی به شما میدهد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه