چگونگی انتخاب اندازه پیراهن مردانه

  • 20 مهر 1399
  • 0 نظر
  • admin

چگونگی انتخاب اندازه پیراهن مردانه

برای اینکه لباس خوش فرم و شیکی انتخاب کنید باید به اندازه آن و همچنین ست کردن لباس با هر گونه لباس دیگری توجه داشته باشیم که از اهمیت زیادی برخورداراست. برای انتخاب از مدل های گوناگون به سبب تنوع زیادی که در لباس های مردانه است مستلزم رعایت نکاتی است که باید به آن توجه نمود. در ادامه با باقری شاپ همراه باشید تا شما را با این نکات آشنا سازیم.

چگونگی انتخاب بهترین سایز برای پیراهن مردانه

اولین گام در تهیه لباس باید به اندازه و سایز پیراهن توجه کنیم. این نکته لازم است تا برخی از استانداردها را مورد توجه قرار دهیم. متخصصان ال سی من در پنج نکته که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود به ما توصیه هایی راجع به رعایت نکات مهم برای هرچه خوش پوش تر شدن لباس به ما کرده اند. و ما آن ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما با استفاده از این راهکارها در پوشش خود تفاوت زیادی احساس نموده و خوش پوش تر به چشم آیید.

طول پیراهن

طول یا قد پیراهن یکی از مهم ترین نکاتی است که هنگام انتخاب لباس باید آن را مد نظر داشته باشیم و با دقت بیشتری آن را بررسی کنیم. ما برای قد پیراهن تعریف مشخصی داریم و می توان آن را اینگونه بیان می کنیم: بعد از پوشیدن لباس باید کمر بند شما زیر لباس قرار بگیرد و اگر کمربند شما پیدا بود این لباس از لحاظ قد مناسب شما نیست و علاوه بر آن همچنین نباید لباس بیش از اندازه نیز بزرگ باشد و اثر نامطلوبی در خوش فرم بودن لباس می گذارد. تمام این موارد را در بخش پرو لباس باید در نظر بگیریم تا لباس مناسبی را انتخاب کنیم.

آستین لباس مردانه

این بخش از تست کردن لباس زمانی است که شما قد پیراهن را بررسی کرده و اگر سایز مناسب شما باشد نوبت به آستین پیراهن می رسد و آستین لباس ها باید تا مچ دست قرار بگیرد یعنی آستین بر روی استخوان برآمده مچ دست قرار گرفته و اگر غیر از این باشد یا بزرگ تر است یا کوچک تر که برای شما مناسب نخواهد بود. اگر شما کت پوش هستید باید به این نکته هم توجه داشته باشید که هنگامی که کت به تن کردید باید آستین لباس به اندازه ای باشد که در حد 2سانت از آستین کت بیرون آمده باشد. و این زیبایی پوشش شما را دوچندان می کند.

کمر پیراهن مردانه

برای شناسایی این مورد زمانی که شما پیراهن را به تن کردید باید خط دکمه پیراهن را ملاک قرار داده، اگر این خط صاف بوده پیراهن از لحاظ کمبر مناسب شما است و در غیر این صورت یا کوچک-تر و یا بزرگتر از شما است. زمانی که دکمه لباس را می بندیم اگر بین دکمه ها باز باشد نیز این لباس کوچک است و اگر بعد از پوشیدن لباس، کنار پهلو ها چروک باشد این لباس سایز مناسبی برای شما نخواهد بود.

یقه پیراهن مردانه

یقه از بخش های مهم پرو لباس است که به شکل و نوع و فرم لباس شما را مشخص می کند. یقه مناسب یقه ای است که بعد از پوشیدن لباس به راحتی و نرمی روی گردن شما قرار بگیرد. اگر یقه کاملا روی گردن شما قرار گرفته و یا اصلا روی گردن شما قرار نگیرد این پیراهن کوچک تر و یا بزرگ تر از سایز مناسب شماست.

سرشانه پیراهن

بعد از چک کردن مراحل بالا بعید به نظر می رسد که این مرحله برای شما مناسب نباشد. ولی برای چک کردن این مرحله باید شما به حلقه آستین توجه نموده و دقیقا باید این حلقه بین شانه و بازو قرار گرفته شود. اگر این خط به سمت شانه تمایل داشته باشد این پیراهن برای شما کوچک است و اگر این خط به سمت بازو مایل باشد سایز این پیراهن برای شما بزرگ به نظر می رسد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه